Search results

+
  1. N

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Cisnę na rankedzie ile mogę, ale dużo mniej osób teraz jest do pokonania. Wczoraj byłem coś koło na 80 miejscu przy mniej więcej 3 500 mmr. Wszystko wygląda tak jak przed HC, z tą różnicą że duuużo mnie graczy gra. Długo wyszukuje na potyczki, a z meczami rankingowymi nie mam problemów, choć...
  2. N

    Premiera już 23 października o 13:00!

    Jakiś konkretny argument? Czy to tylko takie jęki gościa który bardzo mocno przyzwyczaił się do mechaniki starego Gwinta?
  3. N

    Sezon Kota

    Dobrze napisałem, utrzymać miejsce w rankingu, nie tylko dojść. Są dodatkowe nagrody za np. 1 000 miejsce w czasie zakończenia sezonu.
  4. N

    Sezon Kota

    Dodam, że warto utrzymywać wysoką pozycję, bo za to są nagrody w postaci ramek i tytułów.
  5. N

    Karty Premium

    Nie pomyślałeś o tym, żeby od razu to zrobić zanim napiszesz na forum?
  6. N

    Sezon Drakonidów dobiega końca!

    A zależy ci na jakości czy byle jak najszybciej to wrzucili a potem tracenie czasu na wydawanie ciągłych poprawek? Ludzie, nauczcie się cierpliwie czekać.
  7. N

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Powiem ci że nie jesteś sam z tym spostrzeżeniem. Też chętnie się dowiem czy coś jest na rzeczy.
  8. N

    Sezon Drakonidów dobiega końca!

    Ale wy wszyscy marudzicie i narzekacie, aż się jedzenie zwraca z żołądka... Alicja, wstań z tego biurka i idźmy na mahakamskiego dwójniaka, ja stawiam. ;)
  9. N

    Pytania do twórców GWINTA

    Na żadną wersję pod iOS-a, nawet na tablety gdyby miała wyjść wersja mobilna?
  10. N

    Zbliża się koniec Sezonu Driad!

    Ognisty sezon? Smoki lub coś z klimatów Zerrikani?
  11. N

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A Skellena nie widziałeś wcześniej u przeciwnika?
  12. N

    Dziwny bug z okienkiem wyboru i buttonami

    Tyle rzeczy zrobiłeś, nawet myszkę zmieniałeś zanim uczyniłeś to co powinieneś zrobić na pierwszym miejscu? ;D Skoro problemu już nie ma to po co ten temat?
  13. N

    BRAN TUIRSEACH Deck z Sklepem

    Aaa, źle spojrzałem. Przeczytałem, że pożoga przed Kambi, a nie po. xd EDIT. Słabo sprawdza się w okolicach 3800, gracze nie pasują w pierwszej rundzie i ciągną drugą co źle się kończy.
  14. N

    BRAN TUIRSEACH Deck z Sklepem

    Nie bardzo rozumiem na co pożoga przed Kambi. Aż tak istotna jest?
  15. N

    Z ps4 na pc.

    Redzi, jednak da się. Proszę, zróbcie co w waszej mocy, nie zawiedzcie nas.
  16. N

    Z ps4 na pc.

    Chciałbym zobaczyć wiadomość, że chociaż próbowali porozumieć się z Sony.
  17. N

    Z ps4 na pc.

    Jeśli serio nie ma sposobu na połączenie kont, choć nie chce mi się wierzyć to może inaczej by się dało zachować swoje wysiłki. Wystarczyłaby jakaś jednorazowa weryfikacja, że ten gracz faktycznie ma konto na PS4 i mogą sprawdzić ile ma skrawek, pyłu, jakie karty, awatary, itd. I wtedy...
  18. N

    Z ps4 na pc.

    Liczę na to, że znajdą jakieś rozwiązanie dla graczy konsolowych. Ja gram tylko na PS4 i mam tam dużo osiągnięte. Słabo mi się widzi, żeby na wersji mobilnej zbierać wszystko od nowa.
  19. N

    Top Rank 9 i ramka oraz tytuł Wąż Błotny - jak to możliwe?

    Ja takiej opcji nie miałem, a gram na konsoli.
Top Bottom