Search results

+
  1. R

    kowale

    Kowal w Białym Sadzie jest zbyt mało zaawansowany żeby to zrobić, najlepiej pójść do wioski Krwawego Barona gdzie znajduje sie najlepszy kowal w grze.
  2. R

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Odbijanie strzał Witam, wykupiłem dwa perki na odbijanie strzał i ich zwracanie do strzelającego jednakże nie wiem jak to robić.. Przytrzymywanie bloku - nic, klikanie podczas lotu - również nic. Odbił ktoś już jakąś strzałę? ;)
  3. R

    kowale

    Pobiegaj trochę po Novigradzie, przy bramie portowej powinien Ci się oznaczyć no ale bez 20 lvla nic nie zdziałasz bo trudne zadanie..
  4. R

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: i5 4440 3.1/3.3 GPU: Asus Radeon R9 270X OC RAM: 8GB 1333 SSD: nie RESOLUTION: 1080p PRESET: HIGH Ustawienia graficzne: VSYNC: OFF NVIDIA HAIRWORKS: OFF SHADOW QUALITY: HIGH TERRAIN QUALITY: HIGH WATER QUALITY: HIGH GRASS DENSITY: HIGH TEXTURE QUALITY: UBER...
  5. R

    Płatnerz (sprzedawca pancerzy)

    Płatnerz (sprzedawca pancerzy) Witam, pobiegałem wczoraj sporo po Novigradzie oraz Oxenfurcie w poszukiwaniu płatnerza jaki był przedstawiony w gameplayach, zwiastunach itp. mianowicie nie chodzi mi o sprzedawcę z akcesoriami, składnikami, runami i dwoma lekkimi pancerzami.. Widziałem...
Top Bottom