Search results

+
  1. E

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    no nie ma co, Redzi jak zwykle zaszaleli, naprawde wstydzcie się, zebym musiał dociągać plik ze stron trzecich po to aby dodatek normalnie działał...szkoda słów
  2. E

    Nvidia drivers 364.47, enemies flicker, bad sli scaling etc

    Hi, gtx 970s user here, same flickering with the newest drivers(364.51) playin at 4k, framerate is excellent, but that flickering, its very bad, now im on Ard Skelling, and flying monsters have the same issue, they flicker and their shadows too :) looks very strange... my short list of...
  3. E

    Problemy po najnowszym patchu.

    witam wszystkich, czasami na Ard Skellig po zakonczeniu rozmowy z wędrującym kupcem, Geralt zostaje przeniesiony w inne miejsce, oddalone nawet o 500/600 kroków, możliwe ze te miejsca to miejsca w którym kupiec domyślnie zaczyna swój marsz. Zauwazylem ze nadal po łatce 1.10 cienie w Oxenfurcie...
  4. E

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: i5 4670 @3.8Ghz GPU: Gigabyte GTX 970 G1 1491mhz 7000mhz RAM: 12GB 1600Mhz SSD: tak RESOLUTION: 1920x1080 PRESET: HIGH / ULTRA Ustawienia graficzne: VSYNC: Tak NVIDIA HAIRWORKS: Nie SHADOW QUALITY: High TERRAIN QUALITY:Ultra WATER QUALITY: Ultra GRASS DENSITY: Ultra...
  5. E

    Witcher 3 has stopped working

    i was having the same issue today, delete these two files: d3d11.dll and dxgi.dll location ---> ....The Witcher 3 Wild Hunt/Bin/x64 try this, maybe will help
  6. E

    fps on ultra

    to run WItcher 3 on GTX 970 at 60fps, u need to disable hairworks, drop down a bit Foliage Visibilty, and Shadows, everything else can be set to Ultra/Uber, to reduce stuttering in Novigrad, set "Number of NPCs" to HIGH glhf and gg
  7. E

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    zgadzam się, rozwoj postaci potrzebuje zmian, na chwile obecną jest naprawde skopany, osiągnelem poziom 33 i nie widze sensu dalej brnąć w to co jest teraz, ciekawe jakim cudem mam wykuć sobie broń 44 levelu jak wszystkie moje misje są już szare!! a odwiedziłem wszystkie dostepne tablice... o...
  8. E

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    szary quest robi sie z zielonego wtedy gdy Twoja postać przewyzsza go o 5 leveli, wtedy za niego dostaniesz tylko fige z makiem, moglby ktos z CDP Red napisac jaki maksymalny level mozna osiągnąć robiąc wszystko...
  9. E

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    czyli zostało mi nic innego jak grać od nowa ? sądze ze wtedy pod koniec gry mialbym wyzszy level niz teraz, bo widze ze nie wolno pozwolic zeby quest zrobil sie szary...szkoda ze nie zostalo to objaśnione zresztą nie wiem czy jest sens w tej grze mieć wyzszy level niz 30, potworow levelu 40-go...
  10. E

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    witam, otóż mam pewien kłopot, ukończylem fabułe, ukonczylem wszystkie zlecenia wiedzminskie, a moje poboczne questy zrobily sie juz szare, poziom postaci mam 33, a maksymalny to 70, i teraz pytanie, jak go osiągnąć ??
  11. E

    Give us back 1.03 visuals!

    screenshots comparison, its very hard to make exact same shots, btw i dont see any difrence v1.03 v1.04
  12. E

    TW3 General Feedback [SPOILERS]

    i want this too, plz CDP Red, bring this with next patch
  13. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    aha czyli jak na Ultra Gtx 970 daje 44 fps, to na low powinienem mieć ze 100, jak niby taka mega hiper ta grafika teraz jest po patchu 1.02 ze wersje PS4 mozna już przez okno wyrzucić... pewnie znowu bedą to takie róznice że gracz dostrzeże je gdy stanie bohaterem w miejscu...
  14. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ale owy forumowicz, będzie grał na monitorze z modułem Gsync, czyli 50 klatek zaowocuje mu płynną rozgrywką... teraz pytanie, co by było gdyby naprawde zostawili jakość gry z VGX z 2014, karty to by sie stopiły, nawet 4xTitan X :)
  15. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    przeczytaj nagłówek testu, jest tam wyraźnie napisane że HBAO+ jest do testów wyłączone... jeden test jest SSAO na włączone a drugi jest SSAO na wyłączone przy GTX 770 jest to raptem pare klatek
  16. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    czyli tak jak Andy Burnes z Nvidii, napisał na stronie geforce.com w komentarzach, że seria 900 będzię lepiej się sprawować niz seria 700, ze wzgledu na to że w grze dosyć dużo opiera sie na teselacji, a Maxwell ma wydajniejsze teselatory wzgledem Keplera...
  17. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    nie chcą siać fermentu, jakby włączyli jeszcze HBAO+ to juz w ogole karty by się obsrały, gtx 980 będzie mial z 5-7kl/s wiecej w porownianiu z 970tką ---------- Zaktualizowano 12:32 ---------- przecież napisane już było że owy filmik to fake
  18. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    w sumie wydajność gry się zgadza, żeby gra działała na Ultra 30fps z rozdziałką 4K wymagane jest 2xGTX Titan X
  19. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/ czyli rekomendowany komputer przez CDP Red wystarczy tylko do konsolowych ustawien grafiki przy 1080p 30fps
  20. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    optymilizacja leży, do 60fps przy ustawieniach 1080p Ultra+HBAO potrzebny jest GTX Titan X :( to jest jakas masakra... Gtx 970 w 1080p ledwo daje 45fps, czyli będzie trzeba zjechac z fpsami do 30 zeby niebylo rwania obrazu :( nie mogę w to uwierzyc, bede grał w konsoolwe 30fps :( lub zjazd z...
Top Bottom