Search results

+
  1. A

    Darmowe dlc na Steamie - problem

    Możesz pobrać "ręcznie" i po prostu zainstalować.
  2. A

    Patch 1.06 Nowe bugi.

    Jesteś w błędzie. Otóż, nie kupuję glifów/run a mam niektórych po dwa rodzaje. Tej samej klasy np. Pomniejszy Glif Aksji 2% i Pomniejszy Glif Aksji 5% (podobnie mam z Aard, Quen, Morana). Do wykonania Glifa Aksji potrzebne są te w wersji 5%. Trochę to dla mnie dziwne, że są dwa rodzaje...
  3. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Chciałbym jednak zobaczyć raport z dxdiag.
  4. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Z tymi lapkami MSI to cuda się dzieją. Rada od MSI to najczęsciej "Prosze zatem przeinstalować system".
  5. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Pozdrawiam z Bydgoszczy ;-)
  6. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Zagłębiłem się nieco w temat i mogę tylko stwierdzić, że moim skromnym zdaniem nie jest to problem Wiedźmina a powszechne problemy z uruchamianiem karty dużej wydajności. Na forach różnych gier możemy znaleźć wiele tematów tego typu jak chociażby...
  7. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Masz tak http://img194.imageshack.us/img194/7118/nvidaidiaida.jpg ustawione dla witcher3.exe ?
  8. A

    [BUG?]Skarb strzeżony przez kuroliszka [SPOILER].

    [BUG?]Skarb strzeżony przez kuroliszka [SPOILER]. Na południowy zachód od Novigradu znajduje się wyspa z wrakiem okrętu i skarbem strzeżonym przez kuroliszka. Walcząc z tym potworem trafiłem go w locie bełtem. Kuroliszek spadł do wody i ... utopił się!? Jego zwłoki pływały na powierzchni...
  9. A

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    Podeślij mi raport z dxdiag na priv. Postaram się pomóc. Jak to zrobić można przeczytać np. tutaj http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203788898-Raport-diagnostyczny-czym-jest-jak-go-stworzy%C4%87-
  10. A

    Nilfgaardzki rynsztunek i elitarne kusze (nowe DLC)

    Nilfgardzki sprzęcior jest niemal bezużyteczny w moim przypadku. Noszę ulepszony set szkoły gryfa (lvl 15). Użyteczny jest tylko sprzęt dla Płotki - klapy i siodło (kupiłem to wczoraj). Nie zauważyłem żadnego skalowania.
  11. A

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

    Potwierdzam istnienie tego problemu. Kiedy grałem po raz pierwszy (poziom "Miecz i opowieść"), nie miałem z wyzwoleniem tego miejsca żadnego problemu. Byłem tam ponownie kilka dni temu na poziomie "Droga ku zagładzie" i miejsca nie mogłem wyzwolić (obowiązywała wówczas wersja 1.04). Medytacja...
  12. A

    Dublujące się kamienie runiczne

    Potwierdzam. Grałem z tym modem na poziomie normal i nie ma on z tym nic wspólnego. Obecnie gram od nowa, bez modów, na najwyższym poziomie trudności i problem kamieni runicznych cały czas istnieje. Niby są to takie same kamienie a jednak dla gry są one wyraźnie różne. Jedne nadają się do...
  13. A

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Znalazłem wczoraj błąd w rzemiośle. Nie mogę wykonać kamienia runicznego Igni pomimo posiadania 17 sztuk pomniejszego kamienia runicznego Igni z loota (potrzebne są 2). Wygląda na to, że są dwa rodzaje kamieni runicznych. Ten kupiony jest inny. Razem się nie stackują. Edit: Zauważyłem poniżej...
  14. A

    Problem z ruszeniem/zatrzymaniem postaci

    Też tak mam. Zdarzyło mi się spaść z dużej wysokości przez to opóźnienie.
  15. A

    Problem z zleceniem wiedźmińskim "Morskie Diabły"

    Normalnie powinny być w alchemii. U mnie tak jest.
  16. A

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Możliwość sortowania według wagi byłaby bardzo pomocna. Choć mam już udźwig 130, często się przeciążam i za każdym razem po sprzedaniu uzbrojenia i pancerzy "z loota", przeprowadzam dochodzenie nt. "co do ch..a tak dużo waży?"
  17. A

    Wiedźmin 3: alchemia

    EDIT: Oczywiście nie wzmocniona a wyśmienita. Tu jest właśnie problem, że nie mam pojęcia. Mam 20 poziom i prawdopodobnie gdzieś na Skellige, jednak w grę wchodzi wiele miejsc - w tym kanały w Novigradzie i miejscówki z przepisami zestawu cechu kota. W początkowej fazie gry nie kupowałem...
  18. A

    Wiedźmin 3: alchemia

    Podpowiecie gdzie znaleźć recepturę na ulepszoną jaskółkę? Mam receptę na wzmocnioną a tej nie znalazłem. Z góry dziękuję ;) EDIT: Oczywiście nie wzmocniona a wyśmienita.
Top Bottom