Search results

+
  1. R

    Kamerarius nawiał

    Kamerarius nawiał Czy po zakończeniu głównego zadania gość przepada na dobre? Nie chciało mi się wcześniej robić dla niego tych wszystkich zleceń, ale po ukończeniu wątku głównego zrobiłem sobie tournee po Toussaint, wyczyściłem wszystkie jego zadania, wracam po nagrodę, a gościa nie ma...
  2. R

    Bariera wokół krainy bajek

    Bariera wokół krainy bajek Jest oczywiście do przejścia, przy pomocy niezawodnej Płotki (tu pod postacią jednorożca). W ten sam sposób można także wrócić do owej krainy, ale nie ma się co spieszyć, gdyż wyjście z niej daje nam dostęp do całej mapy, aż po same jej krawędzie. W tym czasie można...
  3. R

    High mountain climbing

    High mountain climbing Do you try climbing on highest mountains in the world of Witcher 3? Which one is the highest, which one was the hardest to climb? I spent some time on climbing and reached most of the summits. I've started on Spikerrog but wasn't able to reach highest summit at the...
  4. R

    Eredin mi się popsuł :/

    Eredin mi się popsuł :/ Gdy kończyłem grę po raz pierwszy walka z Eredinem, choć prostsza niż z Imlerithem czy Caranthirem, stanowiła jakieś tam wyzwanie - najpierw tłukło się go na statku, później w innym miejscu do któego przedostać sie można było portalem. Eredin coś tam czarował no i...
  5. R

    Problem po instalacji - wrogowie schodzą od jednego strzału

    Problem po instalacji - wrogowie schodzą od jednego strzału Po zainstalowaniu RedKita (swoją drogą - da się to odinstalować bez usuwania całej gry? Bo to jednak nie dla mnie, a mieć 15GB wolnego miejsca na dysku a nie mieć...), gdy zacznie się nową grę przeciwnicy nie mają nad głową pasków...
  6. R

    Kaer Trolde Mountain

    Kaer Trolde Mountain Is there a way to reach the peak of that mountain? I think it is the only one in entire Skellige I can't climb on - always fall down at some point (I've tried climbing from north and west side), and when I try to go there from the castle there are invisible walls. I'...
  7. R

    Góra powyżej zamku Cracha

    Góra powyżej zamku Cracha Jest tam w ogóle coś? Da się jakoś wejść? A może tam rozgrywa się scena gonitwy Geralta i Cerys i nic ponad to? To chyba jedyna góra w całej grze na którą nijak nie udaje mi się wspiąć - od strony zamku są niewidzialne ściany, od innych stron włażę niby wysoko ale...
  8. R

    Syn Udalryka

    Syn Udalryka Po pierwsze - w jaki sposó dziecko przeżywa wrzucenie do pieca? Po drugie - Geralt, wiedząc, jaki cel stoi przed nim i Cerys, a także o tym, że Cerys ma jakiś pomysł jak oszukać demona, ma niby uwierzyć w to, że jest winny zabójstwa dziecka? Że nie kryje się za tym żaden podstęp...
  9. R

    Udalryk quest - what the hell?

    Udalryk quest - what the hell? So, apparently Geralt is supposed to "not know that he didn't do anything bad" to trick the demon. What? He knows, that Cerys has a plan, then she tell him to throw baby into the fire and he has to believe that he really killed Udalryk's son? Yeah, right... And...
  10. R

    Obóz Nilfgaardzkiej armii i okolice

    Obóz Nilfgaardzkiej armii i okolice ...pozostawiają spory niedosyt. Trafiłem tam mniej więcej na tym etapie gry na którym się robi quest z wiedźmami i sierocińcem, spodziewałem się tam potem wrócić, no i wróciłem, ale tylko dlatego że sam sobie zrobiłem odskocznię od wątku głównego, żeby trochę...
  11. R

    Wiedźmin 3 i wspinaczka wysokogórska na Skellige :)

    Wiedźmin 3 i wspinaczka wysokogórska na Skellige :) Po zrobieniu questu na Spikeroog uznałem, że góry są tam tak ładne, że muszę po nich trochę pochodzić :) Chciałem zdobyć ten najwyższy szczyt, ale tuż przed samym wierzchołkiem natknąłem się na miejsce nie do przejścia (co widać pod koniec...
Top Bottom