Search results

+
  1. M

    Brak questa Poselstwo z krainy wina w opcji gry plus

    Brak questa Poselstwo z krainy wina w opcji gry plus Mam dziwny problem z dodatkiem Krew i Wino i nie wiem, co robię nie tak. Dodatek został zainstalowany prawidłowo i pojawia się informacja w menu głównym o możliwości rozpoczęcia gry. Gdy jednak wczytuję ostatni zapis gry plus (50 poziom) nie...
  2. M

    [BUG]Gwent Master 1.07 osiągnięcie

    Dokładnie ten sam problem, mimo iż wygrałam turniej.
  3. M

    Jaskinia snów - Wykonane/Niewykonane

    Niestety patch 1.05 nie naprawił tego błędu - zadanie nadal pozostaje w niewykonanych.
  4. M

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    Rzeczywiście to musi być kwestia zapisu gry. Ja nie mogę zrobić zdania Nabiał i ciemne siły w Novigradzie - przy próbie zapisu punktu kontrolnego gry po wykonaniu kolejnej części zadania gra za każdym razem się wyłącza.
  5. M

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    U mnie po instalacji nowych DLC jest to samo - gra się wyłącza samoistnie w Novigradzie. Innych lokacji na razie nie próbowałam. W ustawieniach nic nie grzebałam, więc to musi być kwestia zainstalowanych dodatków...
  6. M

    Jaskinia Snów + Królewski Gambit

    U mnie niestety to samo, mimo iż wszystkie etapy zadania ukończone pozytywnie.
  7. M

    Tajemniczy handlarz - PROBLEM z questem

    No właśnie przed chwilą też go znalazłam w ten sam sposób i miałam napisać. Jest dokładnie na wysokości drugiej łódki zaznaczonej w porcie przy budynku - zresztą też oznaczony znaczkiem kupca.
  8. M

    Tajemniczy handlarz - PROBLEM z questem

    Tajemniczy handlarz - PROBLEM z questem Witam. Mam problem z questem Tajemniczy handlarz w Nowigradzie. Po rozmowie handlarz ucieka a Geralt powinien znaleźć go przy użyciu wiedźmińskich zmysłów. Na mapie jest zaznaczone miejsce, w którym należy szukać, ale wskazuje tylko poprzednią lokację...
Top Bottom