Search results

+
  1. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Bardzo interesująca sprawa. Ja sprawdzam cały czas właśnie przy wyłączonym antywirusie oraz firewallu innych programów nie posiadam takiego czy podobnego typu. Router jest dobrze skonfigurowany, a nadal jest problem.
  2. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Poświęciłem się i aż 10 minut klikałem w talię sprawdzając czy załapie przeciwnika. Niestety, ale potwierdzam poprzedników - nic nie zostało naprawione.
  3. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Brak rozwiązania. Próbowałem wszystkimi możliwymi sposobami. Chyba trzeba czekać na reakcje deweloperów... o ile czytają forum.
  4. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Cieszę się, że nie jestem sam, ale nie cieszy mnie fakt, że dalej ów problem występuje.
  5. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Wszystko sprawdziłem co mogłem nawet wyłączyłem firewalla i program antywirusowy. Niestety nic nie działa. Dalej to samo.
  6. K

    Wyszukiwanie przeciwnika

    Wyszukiwanie przeciwnika Witajcie, Wprowadziłem klucz, instaluję, uruchamiam grę, samouczek ukończony i w chwili wyszukiwania przeciwnika przerywa to wyszukiwanie. Innymi słowy wybieram talię, chwilę miesza wyszukiwanie i wraca do talii i tak mam cały czas i to się nie zmienia. Pomysły na...
  7. K

    Problem z uruchomieniem GOG Galaxy

    GOG Galaxy to według mnie najbardziej felerna platforma gier. Również nie raz nie dwa i nie trzy...nie dziesięć miałem problem z odpaleniem tego. Więc YAC przyszedł na ratunek. Odinstalowałem GOG Galaxy wraz ze wszystkimi plikami rejestru i innymi jego śmieciami, przeczyściłem OS-a również...
  8. K

    Możliwość skopiowania/wgrania seiva?

    @Szalony16 - Nie "seivy", a "saves" wracając jednak do zapytania to pliki zapisu są w katalogu "Dokumenty" znajdujący się w Twoim profilu OS-a.
  9. K

    Problem z 1 uruchomieniem

    Dokładnie tak... Wiedźmin III Dziki Gon wymaga system 64 bit, gdyż może obsługiwać 4GB RAM w górę.
  10. K

    Problem z 1 uruchomieniem

    Visual Studio X64 zainstaluj dodatkowo. Mam nadzieje, że Windows 64 bitowy posiadasz.
  11. K

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    @wrobel154- No u mnie niestety przeinstalowanie sterowników karty graficznej NVIDIA nic nie dało. Tak czy siak wywala grę po próbie zmiany lokacji.
  12. K

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    @Orzeszek737- Jestem niezmiernie ciekawy kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja 1.05, bo takie granie jest trochę irytujące. Z tego co również wiem to problem występuje na konsolach. Mój kolega na XBox One nie może przejść ze Skellige ani do Velen ani do Białego Sadu. Więc tym bardziej problem...
  13. K

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy Wszystko było pięknie i ładnie do momentu kiedy nie aktywowałem nowych DLC jakim jest "Zestaw nilfgaardzkiego rynsztunku" i "Zestaw wybornych kusz". Otóż Wiedźmin III Dziki Gon zaczął się samoczynnie wyłączać w trakcie eksploatacji w...
  14. K

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Raczej na poprawki tudzież nową aktualizację sobie poczekamy. Aczkolwiek powinien wyjść jak najszybciej hotfix, bo te wywalanie z gry przy zmianie lokacji jest irytujące i to bardzo.
  15. K

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Potwierdzam problem! U mnie po aktywacji nowych DLC gra wyłącza się wracając do pulpitu, a dzieje się tak po zmianie mapy np. z Velen do Białego Sadu.
  16. K

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Pisałem do cdp.pl w sprawie uszkodzonej drugiej płyty gry. Jednak cdp.pl ma mass tricka na takich graczy i fanów tudzież klientów i piszą z automatu treść tj. otrzymał @Raze4573 . Szczerze? To nie tędy droga, aby tak z lekka omijać temat. Cóż złożę niebawem reklamację uprzedzając ich...
  17. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    @Tristan-C - Witaj Białostoczaninie! Nigdy nie słyszałem, aby Wiedźmin III Dziki Gon kosztował 10.00 PLN jako sam klucz. Dla pewności kup sobie w sklepie stacjonarnym normalną pudełkową wersję w gry lub zamów tu: http://sklep.gram.pl/pc/wiedzmin-3-dziki-gon.shtml lub...
  18. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    @Wezyr87 - Rozumiem Twoje niedowierzanie, ale specjalnie dla Ciebie nagrałem w programie FRAPS, krótki materiał filmowy z rozgrywki wraz z pokazanymi ustawieniami. Podkreślę jednak, że gra działa na średnio 20-40 FPS. Być może ten materiał filmowy nie ukaże rzeczywistości z ekranu, gdyż jak...
  19. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Skoro jest taki temat to i na napiszę swój przypadek. Gram na sprzęcie Intel i7 2600K, Asus GTX 560 Ti 1GB, 8 GB ram. W grafice mam ustawienia typu: V-Sync: włączone, liczba klatek: nieograniczona, rozdzielczość: 1920x1080, wyświetlanie gry: w oknie bez ramek, NVIDIA HairWorkd: wyłączone...
  20. K

    Pobieranie DLC i patchy

    WOW! Ale ten Temerski rynsztunek DROGI! :D
Top Bottom