Search results

+
  1. danarkyy

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    Dodatek bardzo mi się podoba. Ostatnio przepadłem w Hadesie i odkryłem urok gier, w których porażka jest częścią rozgrywki. Połączenie tego z Gwintem jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Nie rozumiem jednak podejścia Redów z taką nagłą premierą. Nawet biorąc pod uwagę małą skalę projektu można...
  2. danarkyy

    Aktualizacja Biblioteki Talii GWINTA!

    Na to właśnie czekałem. Dla takiej leniwej buły mojego pokroju jest to genialna funkcja. ;) Poza tym chciałbym pochwalić, że po zaimportowaniu talii automatycznie dobierane są animowane karty. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał. :howdy:
  3. danarkyy

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Człowiek zmęczony i niewyspany po pracy zasiada do nowego Gwinta i głupieje. Kompletnie mi to umknęło.
  4. danarkyy

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    Bardzo podoba mi się ten nowy Gwint. Wizualnie jest super, dokładnie w taki klimat gra powinna celować od dawna. Na razie nie rzucam się na rozgrywki rankingowe, bo muszę się nauczyć zmian w kartach i nie tylko. O budowaniu sensownej talii nawet nie ma mowy. (znając moje lenistwo poczekam na...
  5. danarkyy

    Seriale

    @Sneky Jak dla mnie w serialu opisano dokładnie ostatnie dni Laury Palmer i ten film był takim niepotrzebnym prequelem. Owszem, nieco rozwijał uniwersum, ale to byłoby na tyle z zalet. Nie widziałem tej 3,5 godzinnej wersji, prawdopodobnie jest ona spójniejsza od zwykłej i bardziej przypadnie...
  6. danarkyy

    Seriale

    Niedawno postanowiłem zacząć nadrabiać serialowe klasyki i pierwszy wybór padł na Twin Peaks. Obejrzałem dwa sezony, (rewelacja, nie licząc drugiej połowy drugiego sezonu), film pełnometrażowy (nie przypadł mi do gustu przez drewnianą grę aktorską, inną aktorkę grającą Donnę i ogólnie wydawał...
  7. danarkyy

    Licznik kart neutralnych pokazuje, że mam 168/167 kart

    Zdaję sobie sprawę, że nie jest to jakiś istotny błąd i zapewne zniknie wraz z Homecoming, skoro cała gra ma być przebudowana. Z drugiej strony jest on na moim koncie już od dłuższego czasu i trochę mnie irytuje, więc pomyślałem, że podzielę się nim tutaj. Od razu zaznaczam, że niszczyłem...
  8. danarkyy

    Now playing [music]

  9. danarkyy

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Ten nowy tryb na Arenie uświadomił mi, że jestem tak samo beznadziejny w układaniu słabych talii, jak w układaniu tych dobrych. Niemniej zabawa jest przednia. :D Ciekawe co tam jeszcze wymyślicie w nadchodzącym czasie.
  10. danarkyy

    Aktualizacja jest już dostępna!

    Ładne są te frakcyjne skórki dla planszy. Jest klimacik. Sama gra po aktualizacji chodzi też płynniej i mniej obciąża komputer. Wcześniej przy Gwincie wentylator potrafił wchodzić na wyższe obroty, gdzie wcześniej zdarzało mi się to chyba tylko przy Wiedźminie 3 i GTA V.
  11. danarkyy

    GWINTOWY Konkurs Artystyczny - Głosowanie Społeczności

    Prawię mówiąc nawet nie skojarzyłem tej karty z Boromirem. Myślałem, że to jakaś postać z Wiedźmina, a moją uwagę przyciągnęła brutalność przedstawionej sceny. :) Chociaż jeśli to Boromir, to zastanawia mnie jakim cudem dostał się do konkursu. Zresztą tam samo grafiki z logo Gwinta nie powinny...
  12. danarkyy

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Od kiedy w HS są dwa rzędy? o_O Jest przecież po jednym dla każdego gracza. To nie to samo, co dwa rzędy dla każdego z graczy, a to rozwiązanie testują Redzi. Mi tam osobiście podoba się pomysł z dwoma rzędami, ale wymagałby on przerobienia wielu kart i jest dosyć drastyczną zmianą kłócącą się z...
  13. danarkyy

    GWINTOWY Konkurs Artystyczny - Głosowanie Społeczności

    No Title Ciężko było wybrać najlepsze spośród tylu prac, ale ostatecznie wybór padł na grafiki przedstawione na załączonym obrazku. Ta pośrodku u góry to chyba Renfri, bardzo spodobał mi się pomysł z zaćmieniem Słońca w tle. :)
  14. danarkyy

    Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w… kopalni soli!

    Na bogato! Ciekawe czy kiedyś uda się zorganizować turniej w Malborku. :D
  15. danarkyy

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    Właśnie, powinna być możliwość podglądu liczby zwycięstw. Trochę słabo, żeby trzeba było to zapamiętywać albo zapisywać na kartce.
  16. danarkyy

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    Czyli teraz nie liczy się, która frakcja wygra, ale każdy dostanie nagrody zależnie od wkładu włożonego w wynik wybranej frakcji. Dobry pomysł, ten poprzedni system był raczej słaby. Tutaj każdy ma szanse na zdobycie fajnych nagród. Na pewno nabiję minimum 30 zwycięstw dla tej ramki. :)
  17. danarkyy

    Wystrzałowa Paka Noworoczna wylądowała w GWINCIE!

    Chciałbym was wesprzeć, ale nie bardzo mogę sobie pozwolić na wydanie ponad stówy w grze karcianej. Przydałyby się jakieś paczki za 20-30 zł. :)
  18. danarkyy

    Bug z wyrocznią

    U mnie również występuje ten błąd, nawet po najnowszej aktualizacji. Wyrocznia nie reaguje na Dragonów. Wydaje mi się, że wszystko jest w porządku kiedy na polu bitwy jest jedna Wyrocznia, ale kiedy wystawiam drugą, żadna z nich nie chce się buffować. Może taki był zamysł, żeby nie nabijać za...
  19. danarkyy

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    U mnie pojawił się "błąd instalacji: problem dostępu do dysku". Odinstalowałem grę i pobieram ją ponownie, mam nadzieję, że to pomoże. :comeatmebro: Pomogło. Niezbyt podoba mi się nowy ekran budowania talii, ale reszta na plus. Szkoda tylko, że z 29 beczek wypadła mi tylko jedna legenda i trzy...
  20. danarkyy

    Nadeszły Pojedynki Frakcji!

    Jak widać, raczej nie zabiorą. No i jak tu nie kochać Redów? Z drugiej strony trochę przechlapane mają osoby, które walczyły po stronie Skellige. Dostali marne 100 pyłu meteorytowego, a my po dwie legedarne karty. No cóż, mogli wybrać zwycięską frakcję. Mieli na to czas. :smiling2:
Top Bottom