Search results

+
  1. danarkyy

    Licznik kart neutralnych pokazuje, że mam 168/167 kart

    Zdaję sobie sprawę, że nie jest to jakiś istotny błąd i zapewne zniknie wraz z Homecoming, skoro cała gra ma być przebudowana. Z drugiej strony jest on na moim koncie już od dłuższego czasu i trochę mnie irytuje, więc pomyślałem, że podzielę się nim tutaj. Od razu zaznaczam, że niszczyłem...
  2. danarkyy

    Zapętlona animacja prezentowania obu graczy na początku rozgrywki

    Zapętlona animacja prezentowania obu graczy na początku rozgrywki Dzisiaj miałem dość ciekawy błąd. Otóż po uruchomieniu rozgrywki rankingowej wyświetliła mi się klasyczna animacja prezentująca obu graczy (dowódców mówiących swoje groźne teksty, pokazująca nicki, poziom, rangę, wiecie o co...
  3. danarkyy

    Problem z misją "Poszukiwania: Skazani na Drakenborg"

    Problem z misją "Poszukiwania: Skazani na Drakenborg" Owa misja rozgrywa się w jaskini pełnej pająków. Po ich zabiciu przeszukałem jaskinię i... nie jestem pewny co działo się potem. O ile dobrze pamiętam, znalazłem list i klucz. Kluczem otworzyłem skrzynkę i zabrałem wszystko co w...
  4. danarkyy

    Brak klucza do klatki z "człowiekiem w opałach".

    Brak klucza do klatki z "człowiekiem w opałach". Na północ od Drzewa Wisielców jest klatka. Na mapie oczywiście jest oznaczona jako "ludzie w opałach". Dookoła jeżdżą bandyci, ale żaden z nich nie ma klucza. Przeszukałem też różne pakunki dookoła, ale dalej nic. W ogóle dziwna...
  5. danarkyy

    Brak możliwości przyjęcia misji od druida.

    Brak możliwości przyjęcia misji od druida. Wspomniany druid siedzi pod Dębem Gedyneith na Skellige. Wykrzyknik głosi, że czeka tam na mnie misja, ale druid zachowuje się jak zwykły NPC. Mówi coś pod nosem, ale nie da się przyjąć od niego zadania. Fabułę gry ukończyłem. Wcześniej wykonałem...
Top Bottom