Search results

+
  1. T

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Być może zostane uznany za wariata ale wolę stary sposób poruszania się Geralta, problem w tym że bez względu na to jaki ustawię w opcjach oba dla moich zmysłów niczym sie nie różnią. Macie podobne wrażenia ?
  2. T

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"
  3. T

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    To fakt ale... szkoda że w zależności od wyborów w czasie gry, w "grze po grze" chociaż patrole nie są podmienione, zapewne dużo drudniej to zrobić niz o tym pisać, ale szkoda mimo wszystko. U Jaskra w Novigradzie, poza nim i Zoltanem powinniśmy miec jednak okazję na spotkanie z postaciami które...
  4. T

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    I przyszedł czas na moją "recenzję". Rozpisywanie się w temacie plusów i minusów tej wybitnej gry przez was stworzonej nie wydaje się sensowne bo tylko bym się powtarzał, inni gracze jak na przykład Prisoneroflce kilka stron wcześniej zrobili to doskonale. Z mojej strony mocne 10/10, gra nie...
  5. T

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Myślę że warto przyjrzeć się "Wielkiej trójce dzikiego gonu", są zbyt prości, mam świadomość że trudno ustawić to tak by walka była satysfakcjonująca, a zarazem nie nużyła długością ale... 1. Pierwszemu mogłyby pomagać zakochane na zabój kochanki siedzące u kolan na początku w liczbie 2-3...
  6. T

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Najlepsze darmowe DLC jak dotychczas, suknia piękna, ładnie układa się na tyłeczku i poniżej ;). Zbieranie instrukcji też daje kupę radochy i co lepsze jest równie ciekawe jak zbieranie wcześniejszych. Dziękuję CDP..
  7. T

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    Taki system jest bardzo mądry i przemyślany, grasz i rozwijasz postać przechodząc główny wątek fabularny, cała reszta to dodatek. Ja wyczyściłem Velen i teraz trochę żałuję Skellige zostawiam sobie na później. Zresztą będąc na 29 poziomie muszę tak kombinować by inwestować w umiejętności 5/5 bo...
  8. T

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    1. Dać możliwość nakładania na topory olejów. 2 O ile to możliwe wyznaczyć na najbardziej charakterystyczne szczyty Skellige ścieżki, w takiej kulturze aż się prosi by w ten sposób kształcić i hartować ducha młodzieńców - może jakieś nowe zadanie z tym związane. 3. Dwa skróty klawiszowe "coś...
  9. T

    Wiedźmin 3 i wspinaczka wysokogórska na Skellige :)

    Również bawię się w zdobywanie szczytów na Skellige, i podziwiam piękne widoki... szkoda że nie pomyślano o jakimś zadaniu mającym na celu zdobycie najwyższych szczytów tego archipelagu, uprzednio testując oczywiście możliwość ich zdobycia. Osobiście irytuje mnie bardzo niezrozumiałe dla mnie...
  10. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Alchemia nabiera rumieńców po zainwestowaniu kilkunastu punktów w drzewku jej poświęconym, w obecnej postaci wystarczyłoby zamienić nazwami odwary z eliksirami i ogólnie by mi wszystko pasowało, problemem jest brak możliwości zmiany eliksirów i petard z menu szybkiego dostępu - miejsca po...
  11. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    W odpowiedzi na mój wcześniejszy post w tym temacie, mi pomogło zainstalowanie wcześniejszych sterowników NVIDIA 352.86, najnowsze sterowniki 356.06 na mojej konfiguracji sprzętowej są niekompatybilne z najnowszą łatką, co ciekawe łatka 1.04 nie stwarzała takich problemów z oświetleniem w grze...
  12. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Mam dziwny problem po tej nowej łatce. Gra wydaje się byc jakby "prześwietlona", źródła światła mają zbyt duży wpływ na otoczenie, zaś w dzień światło z zewnątrz "przenika" do zamkniętych pomieszczeń tworząc "światło znikąd" gdy ustawię Geralta w jakimś rogu pada na niego białe światło słoneczne...
  13. T

    Patch 1.05 data premiery

    Skoro ukończyłeś grę to znaczy że wszystko jest w jak najlepszym porządku , gdyby było inaczej ostatnie zadanie musiałoby być niemożliwe do "przejścia" na 35 poziomie, skoro jednak jest jak napisałeś .... nie ma problemu.
  14. T

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    To co pisze jest tylko i wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na pseudo problem z brakiem doświadczenia za niektóre działania w grze. Bardzo mi się podoba taka mechanika. Cała ta "afera" jest tylko i wyłącznie wynikiem niedocenienia przez twórców wpływu na sposób patrzenia na gry w...
  15. T

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    http://forums.cdprojektred.com/threads/45112-DLC-5-6-is-here-(GOG-for-now-only)?p=1741353#post1741353 Wraz z tymi DLC zainstalował się jakis mały path, ale czy coś zmienia, i co zmienia, i co to w ogóle było - nic. EDIT. DLC są oczywiście dla chętnych, gdy odpaliłem GOGa pokazał sie pasek...
  16. T

    Konkrety dotyczące przyznawanego exp za zadania.

    Problem jest jeden zmiany które postulujecie stworzą nowe znane z DA:I - "Przeszedłem całą grę i ostatna walka była tak banalna że aż wstyd." Pisza grę dla wszystkich , i tych co mają w nosie wszystko co poboczne i lecą tylko po wątku główym, i tych co jak nie przejdą czegoś w grze to są chorzy...
  17. T

    Dziękuję developerom!

    Gratulacje. Właśnie przed chwila "szwędając" się nocą po ulicach Novigradu spotkałem podejrzanego typa napastującego niewiastę parającą się najstarszym zawodem świata, myślę sobie - "Zagramy rycerskiego wiedźmina, stanę w Jej obronie, pogonię typa". To co nastąpiło później... i ten tekst...
  18. T

    Wiedzmin 3 - minigry

    Chyba najlepsza minigierka w historii. Mam nadzieję że DLC będą dodawać karty, i może kiedyś zrobicie aplikację na komórki :).
  19. T

    Wiedźmin 3: alchemia

    Las maliborski znalazłem chyba w jakimś znaku zapytania na południu Velen. Ponawiam prośbę o pomoc w nalezieniu recepty na podstawową Czarcią Purchawę.
  20. T

    Wiedźmin 3: alchemia

    Zdobył ktos receptę na "Czarcią purchawę." ? I pamięta gdzie ? Nie posiadam, a z tego co widziałem na YT osoba o kilka poziomów niższa posiadała. Gdybym tylko wiedział gdzie mi umknęła. Z góry dzięki za pomoc.
Top Bottom