Search results

+
  1. Offka

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Da się przejść po cichu samym hakowaniem, ale trzeba mieć dobre rozpoznanie i używać kasowania pamięci. Ciche obezwładnienie resetuje pasek wykrywania. Muszę spróbować, czy dotyczy to też zapaści systemu. Wtedy sprawa byłaby prosta. Co któryś z haków to zapaść i możemy robić łańcuszki. Choć w...
  2. Offka

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Atak wirusowy radzę rzucać przy małej grupie lub gdy nie chce się już być ukrytym. U mnie szok dźwiękowy nie wywołuje alarmu, ale rzucony po nim hak wykrywalny, już tak. Obecnie gram na decku Arasaki, do tego kasowanie pamięci na poziomie 3 czy 4 (fioletowy, 10 punktów, legenda to dużo więcej...
  3. Offka

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Kontra jest, ale stety czy niestety częściowa. Polecam deck Arasaki (40% opóźnienia namierzania) i Shadowrunnera w perkach, który przerywa namierzanie w chwili cichego zabójstwa. Na razie swojego netrunnera testuję, więc dam znać, jak to wygląda po zmianach. Chyba trzeba się przeprosić z...
  4. Offka

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Mam dokładnie ten sam problem. Drugie przejście, setki godzin w grze i nagle nie mogę załadować żadnego zapisu z dnia wczorajszego. Udało Ci się ten problem jakoś rozwiązać może? PS. Problem rozwiązany. Okazało się, że udało się skorzystać z kilku wcześniejszych zapisów.
  5. Offka

    Aktualizacja 2.01

    Niektóre są dość widoczne, choćby działanie kamuflażu, gdy się trzyma schwytanego przeciwnika lub kołysanie broni. Też mam postać na wysokim poziomie, ale od aktualizacji 2.01 nie zauważam, żebym dostawała te dodatkowe perki z umiejętności.
  6. Offka

    Aktualizacja 2.01

    A atuty dostawane z tych umiejętności działają? Bo mam wrażenie, że ich nie dostaję. PS. Dodam, że te problemy zgłosiłam do pomocy technicznej. Mam nadzieję, że w przyszłych łatkach zostaną uwzględnione.
  7. Offka

    Aktualizacja 2.01

    Jeden z bardziej irytujących mnie błędów to skalowanie wymagań do wykonania opcjonalnego rozwiązania w queście. Gra podnosi wciąż wymagania, jeśli podnosi się poziom postaci. W queście Delamina, Brandona czy zadanku z Nomadami i Kosiarzami. W praktyce trzeba by mieć atrybut na poziomie 20, by...
  8. Offka

    Pochwal się swoim V

    Nowy rozdział, nowy V, melancholijny nieco. Próby z pathracingiem w trybie photo
  9. Offka

    Cyberpunk 2077: Widmo wolności - Twitch Drops

    Tam dość niejasno opisano, co trzeba zrobić, by bonus pojawił się też na GOG-u. O il pamiętam należało nacisnąć link w punkcie 2. Otworzyła mi się wtedy stronka z logowaniem do Gog-a. Pozalogowaniu pojawiała sie informacja, że znajdę broń w grze. Sprawdzę, czy tam jest, ale jutro. :)
  10. Offka

    Aktualizacja 2.0

    To nie do końca prawda, przynajmniej gdy gra się od nowa. Przed Konpeki na samych wezwaniach NCPD (ani jednego kontraktu, w sumie NCPD też płaci ładne sumy, a po drodze jest też gotówka z zabitych przeciwników i drzazg oraz biżuteria po 500) ze sprzedaży broni oraz ciuchów zarobiłam ponad 100...
  11. Offka

    Fabularne niedociągnięcia. [SPOILERY]

    Oba pierwsze przykłady to żaden wielki przełom. Dzis też już potrafimy hodować mięso z probówki. Nie robimy tego na skalę przemysłową, bo po pierwsze technologia raczkuje, po drugie nie przeskoczono problemu struktury - mięso z probówki różni się od tego ze zwierzęcia, które ma określoną budowę...
  12. Offka

    Wesołych świąt

    Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim. Niech będzie lepszy niż ten, który za nami, niech umilkną prawdziwe działa, niech w końcu walka i broń kojarzą nam się tylko z wirtualnymi światami. A CD Projekt Red niech nam wyda świetny dodatek, bo chcę już wrócić do Night City. PS. I dziękuję Zespołowi...
  13. Offka

    Obejrzyj nową zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Też się zapisuję. Aktor bardzo dobry, dla mnie nadal wręcz z niewykorzystanym odpowiednio potencjałem. Ma pewne doświadczenia z dubbingiem, więc sądzę, że może być bardzo dobrym wyborem.
  14. Offka

    Pochwal się swoim V

    Lubię koty... PS Bonus potrójny z poprzedniego wcielenia.
  15. Offka

    Night City [otwarte całą dobę]

    Racja... Niestety....
  16. Offka

    Night City [otwarte całą dobę]

    Bardzo niedobra wiadomość. :( Trzymam kciuki, by choć Jarosław Grzędowicz nie był poważnie ranny...
  17. Offka

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    @Wlodi89LCT Tak po prawdzie to obecnie większość dużych gier to ogrom danych. Takie RDR 2 to ok 120 GB. Asasyn ostatni też ponad 100 GB. Steam kompresuje pliki, więc jeśli masz duże ograniczenia transferowe, to chyba tylko tam...
  18. Offka

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Patch dodał nową opcję w RT. U mnie też nagle skoczyła lekko wydajność.
  19. Offka

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    U mnie pobiera. Gra na GOG. Dziwne nieco.
  20. Offka

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ale wydaje mi się, że zmiana fryzury czy makijażu to nie jest dobro luksusowe w świecie CP77. Ba, nawet nam od biedy wystarczą nożyczki, farba i kosmetyki z drogerii za kilka złotych. Jedynie fryzjer w lustrze może odbiega tu od realiów, ale nikt nie biega codziennie do kosmetyczki, by go...
Top Bottom