Search results

+
  1. Offka

    Błąd w zadaniu z drzewka: Zagraj 50 kart o koszcie werbunku nie wyższym niż 8

    Mam problem z zadaniem z drzewka sezonowego: Zagraj 50 kart o koszcie werbunku nie wyższym niż 8. Otóż mam talię złożona z samych kart, których koszt werbunku nie przekracza 8 punktów. Niestety po rozegraniu pełnej partii sezonowej zalicza mi zagranie 1, czasem 3 kart. Podczas gdy na stole...
  2. Offka

    Błąd graficzny - brak karty

    Błąd graficzny - brak karty Wszystko widać na screenie. Brak karty tuż po rozdaniu kart. Nie można było również tego pustego pola zmulliganować. Zgłoszenie pójdzie.
  3. Offka

    Egzekutor Brygady Impera - błędne działanie

    Egzekutor Brygady Impera - błędne działanie Karta - Egzekutor Brygady Impera. Działanie niezgodne z opisem po ostatnim patchu. Karta po rozstawieniu ma sprawdzać pierwszą JEDNOSTKĘ z naszego decku. W zależności od tego czy jest brązowa, srebrna czy złota Egzekutor dostaje 2 pancerza, +1 siły...
  4. Offka

    Punkty rankingowe - niezgodność w tabeli i na planszy po meczu

    Punkty rankingowe - niezgodność w tabeli i na planszy po meczu Zauważyłam, że nie zgadzają się zsumowane punkty rankingowe, które widzę na planszy po rozegraniu danego meczu (ostatnia plansza) i punkty w tabeli w samym rankingu. To błąd czy ja o czymś nie wiem? PS. Po powtórnym logowaniu...
Top Bottom