Search results

+
  1. C

    Text way too large!

    Its harder to read because font is too bright and text too big on my full hd 23 inch. Now i feel like playing in 800x600 resolution...
  2. C

    Łatka 1.05 na PC już dostępna!

    Ja również gram na 24 cali w full hd i jest dla mnie czcionka za duża tak samo okno z lootem. Jak interfejs dam na mały to zaś radar jest zbyt mały i opis questów. Najlepiej było w patchu 1.03 ale musieli sknocić jakby nie można było dać wyboru. Denerwuje mnie ostatni trend do robienia gier i...
  3. C

    Łatka 1.05 na PC już dostępna!

    Rozumiem, że ktoś gra na telewizorze i siedzi dalej od ekranu. Ale co za problem dodać opcję większej czionki zamiast wszystkim przestawiać na inną.
  4. C

    Łatka 1.05 na PC już dostępna!

    Cholera jasna przez te konsole teraz się czytać tej czcionki nie da. Konsolowcy narzekali na czionkę, że za mała to wzięli i na PC dali taką, że nie dość, że jedną książkę trzeba przewijać po 4 razy to w dodatku kolor zmienili na bardziej jaskrawy i wali po oczach... Jak już coś zmieniacie to...
  5. C

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    They should give us damn xp hotfix, who cares about patch. Marcin said before weekend hotfix will be in Monaday...
  6. C

    Patch 1.04 for PC out now!

    Loot window is too big, bring bag old window or let us change window size!
Top Bottom