Search results

+
  1. P

    (Możliwe Spoilery) Zakończenie fabuły - Pustka w świecie gry

    Mam identyczne odczucie. Pierwsza myśl po zakończeniu głównego wątku: "Gdzie jest moja Triss?"
  2. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Z jednej strony marudzenie o realizm a z drugiej byście chcieli jeden z drugim nosić po 100 mieczy i 20 zbroi w kieszeni. Jest patent na to taki że można to sprzedać handlarzowi a potem odkupić (ze sporą stratą, ale akurat jeśli chodzi o zarobki to są na tyle niezłe że stać mnie na...
  3. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Witam. Nie wiem czy to już ktoś poruszał ale gdzie w tej grze jest noc? Bo pamiętam jak w Wiedźminie 1 popinałem przez mapę z pochodnią, a do jaskini czy krypty bez "kota" nawet nie wchodziłem. A teraz? o północy jest SZARAWO ludzie! Szarawo! Co to ma być? Już ustawiłem sobie gammę na...
  4. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Trochę irytujące jest podmienianie trofeum po zebraniu go z potwora. Mianowicie noszę przy sobie łeb żywiołaka ziemii i za każdym razem kiedy zdejmuję trofeum na przykład z jakiegoś tam wilkołaka na którego miałem zlecenie, to z automatu wrzuca mi łeb wilkołaka do aktywnego inwentarza a mój...
  5. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Kolego NeverForgetBin3 co do kuszy, to nie służy ona do tego, żebyś stał sobie w krzakach i snajpił z kuszy to biesa czy innego czorta. Ona jest po to, żeby ściągać z nieba harpie/syreny/wiwery etc, lub do zabijania potworów pod wodą (no - tutaj to dmg kuszy jest zbyt podkręcony, pod...
  6. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Witam. Po zleceniu na zabicie wiwerny królewskiej w moim inwentarzu pojawiły się 2 trofea. Jedno sprzedałem, drugiego sprzedać nie można... Nikomu. Nigdzie.
  7. P

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Mam takie pytanie: Działa u Was sprint? Przedtem miałem ustawione, że po wciśnięciu Lctrl Geralt szedł lub biegł, a przy pprzytrzymaniu dodatkowego klawisza w myszce popinał sprintem. Teraz niezależnie od tego co oznaczę w mapowaniu mogę zrobić, że Geralt zawsze idzie, ewentualnie...
Top Bottom