Search results

+
  1. E

    [BUG] Nie można zbadać ołtarza Anabelle po wykonaniu zadania. / 1.07

    Z Grahamem rozmawiamy raz i jest opcja od razu na wyspę z której skorzystałem, lub nie teraz. W sumie nie jestem tak daleko, więc mógłbym się cofnąć do tej misji. Może się to wydawać dziwne, ale jestem idealistycznym pedantem w wielu kwestiach. Nie da mi to spokoju, wiedząc, że gdzieś tam na...
  2. E

    [BUG] Nie można zbadać ołtarza Anabelle po wykonaniu zadania. / 1.07

    [BUG] Nie można zbadać ołtarza Anabelle po wykonaniu zadania. / 1.07 Właśnie przechodziłem obok domku tego rybaka i postanowiłem wpaść, zobaczyć, czy jest tam coś do zebrania. Chciałem przy okazji zbadać ołtarz Anabelle, jednak nie można tego zrobić. Przechodziłem już tą misję w poprzednich...
  3. E

    Zagłada domu Reardonów, pytania.

    Próbowałem na kilka różnych sposobów dotrzeć do tych czerwonych prostokątów, jednak zniknęły i nie ma już ich nigdzie, niestety. Wczytywałem różne zapisy i nic to nie daje. Skrzynka tej babki jest w innej części szopy, zaznaczona napisami, to nie to było. Za to znalazłem inną skrzynię, do...
  4. E

    Zagłada domu Reardonów, pytania.

    Zagłada domu Reardonów, pytania. W 1 z budynków na piętrze są jakieś worki, wiem, że już były o to pytania, ale nikt nie był w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi TAK/NIE, w sprawie dostania się tam. Na chwilę obecną nie wiem co z tym zrobić, przez dach nie można wejść. Obok w szopie są dwa...
  5. E

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, iż ktoś majstrował przy grafice? Być może to złudzenie, ale wydaje mi się, że ogólnie wszystko zyskało na jakości, szczególnie tekstury jak by ostrzejsze i samo to jak dobrze teraz wszystko widać, też ostro. Wcześniej taka trochę kupa.
  6. E

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Wychodzi na to, że cały ten 1.07 jest wart tyle co poprzednicy i jeszcze wiele czasu minie, zanim załatają Wieśka.
  7. E

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Oczywiście. Nie od dziś wiadomo, że konsola to wykastrowany PC, który tylko hamuję branżę, ma na nią ogólnie źle wpływ, a osoby z niej korzystające wiadomo jakie są... zbyt ograniczone, żeby pojąć jak działa klawiatura + mysz, za dużo przycisków.
  8. E

    This game just isn't hard enough.

    If you play the game, like the devs wanted you to play, sure, but try to wander around. I did, and I stopped, encountering enemies 20 levels higher than mine, made me stop acting like Indiana Jones.
  9. E

    Na GTX 970 nie da się grać !

    Dlaczego? Sam ostatnio składałem kompa i wolałem przepłacić w kwestii GTX, niż brać takiego kastrata jak 970.
  10. E

    Na GTX 970 nie da się grać !

    Nie masz być z czego dumnym, GTX 970 to mutant, kastrat, coś co nie powinno ujrzeć światła dziennego. Trzeba było sobie poczytać o tym śmieciu przed zakupem, jak się sprawuje w grach, o ogólnych problemach.
  11. E

    Gwint: nieprawidłowa liczba kart "Czyste niebo" i "Biedna Pierdolona Piechota"

    To samo mam z biedakami, ale za to 2 x czyste niebo. Nie wiem skąd dokładnie, gdyż kupuję wszystkie możliwe karty jakie są na sprzedaż. Biedacy, jak to u was, jest jeden podwójny i dwóch pojedynczych, którzy za żadne skarby nie chcą się złączyć.
  12. E

    POLL: More expansions for the Witcher 3 or a new Witcher 4 game?

    Witcher 3 is full of bugs, and you think of a new game? CDP Red is not mass producing crap like e.g. Call of Duty each year.
  13. E

    [BUG 1.5] Płotka i niewidzialne ściany

    Bug znany z poprzednich wersji, nie mam na myśli tego konkretnego miejsca, ale czasem jak się jedzie, to są takie ścianki.
  14. E

    Czyżby to był ukryty skarb ?

    Nie ma możliwości, aby tam wejść. Próbowałem na wszelkie możliwe sposoby i nic. Takich rzeczy w grze jest więcej. Napotyka się na nie czasem, podświetla się i na tym koniec.
  15. E

    [Bug?] Gracze gwinta w Kasztelu.

    hismastersvoice, jaką kartę otrzymałeś od tej babki? Wszystko opisałem tutaj, w tym temacie odnośnie gwinta. http://forums.cdprojektred.com/threads/43053-Spis-graczy-gwint-kto-ma-specjalne-karty-Jest-co%C5%9B-takiego Jeśli chodzi o to jak daleko jestem w grze, to w sumie sam początek...
  16. E

    [Bug?] Gracze gwinta w Kasztelu.

    kubolmem, a przeczytałeś to co napisałem? Nie grałem z tą babką ani razu. Jak bym już grał, dostał kartę, a potem dostał jakieś losowe przedmioty, to bym nie zakładał tematu.
  17. E

    [Bug?] Gracze gwinta w Kasztelu.

    Czyli pozostały mi 2 możliwości zdobywania kart w takim razie, reszta graczy z zadań i kupno.
  18. E

    [Bug?] Gracze gwinta w Kasztelu.

    [Bug?] Gracze gwinta w Kasztelu. W końcu udało mi się wygrać w gwinta z tą babką, która razem z krasnalem ma biznes płatnerski, za wygraną nie dostałem karty, tylko jakieś 3 śmieci, pomimo tego, że grałem z nią 1 raz. Wcześniej grałem z krasnalem i on dał mi kartę. Miało być tak, że grając z...
  19. E

    Ludzie w opałach.

Top Bottom