Search results

+
  1. T

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    W toussaint przy jednej norze grasantów nie można otworzyć klatki z uwięzionym człowiekiem bo żaden z bandziorów nie ma przy sobie klucza. Worek świeci sie na czerwono ale bo podejściu do niego klucza brak...
  2. T

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Dalej jest bład w zadaniu "komu w droge temu czas" Po wykonaniu zadania z krową brygadzista miał jeszcze drugie zlecenie i dałem że wróce poźniej i teraz nie da sie z nim porozmawiać...
  3. T

    Błąd z piwnicą w Corvo Bianco

    Wie ktoś może czy to zostanie naprawione?? już mam tyle godzin za sobą i nie widzi mi sie od nowa grać...:\
  4. T

    Gra zaczęła lagować/zacinać się

    Już doszłem do tego w riva tuner ustawiam np 55 i już problem znika;]
  5. T

    Gra zaczęła lagować/zacinać się

    Też mam ostatnio problem z szarpaniem lagowaniem gry po przesiadce z r9 280 na gtx 970. Każdy spadek jest równoznaczny z lagiem np z 60kl do 52 itp w Novigradzie nie da sie grać;/
  6. T

    Crash za Crashem - help!!!

    U mnie też co jakiś czas crasch!!! Wiedźmin 3 przestał działać i wywala do pulpilu. Czasem wywali do pulpitu bez żadnego komunikatu...:/// Prze tym patchem było wszystko okej
  7. T

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Mo też wywala co jakiś czas do pupitu... Albo czarny ekran i dopiero na pulpit
  8. T

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    Też czekam na patcha tylko że ja nie moge grać dalej wątku fabularnego ponieważ jest błąd w głownym zadaniu...i jeśli to prawda że nie bedzie patcha przed długim wekeendem to jestem zawiedziony
  9. T

    [spoiler] Błąd w głównej misji Skarbiec Hrabiego Reuventa

    Ja niestety mam to samo co ty...porażka totalna mam już tyle godzin grania za sobą nie mam zamiaru zaczynac od nowa;/ Pozostaje tylko nadzieja że to naprawią
  10. T

    Problem w zadaniu "Skarb hrabiego Reuvena"

    Też mam problem z tą misją tylko ze zostawiłem ja na później i dłuugo grałem i teraz chce zrobić zadanie w którym pisze "wróć do djikstry jeśli bedziesz gotowy" , wracam i nic nie ma wogóle takiego dialogu z nim że jestem gotowy...
Top Bottom