Search results

+
  1. Rhudoc

    Nowy hotfix już dostępny!

    Jest szansa na dodanie listy zmian bezpośrednio po zalogowaniu się do klienta gry? Nie każdy przegląda social media a patch wielkości 40mb bardzo łatwo przeoczyć.
  2. Rhudoc

    Niekompatybilne zapisy?

    dzięki za szybką odpowiedź w takim razie :) rozumiem że w 2 stronę to nie ma żadnego znaczenia?(chodzi mi o zapisy ze starych wersji w najnowszej odsłonie gry)
  3. Rhudoc

    Niekompatybilne zapisy?

    Niekompatybilne zapisy? Witam, chciałem się dowiedzieć o co chodzi z niekompatybilnymi zapisami ze starszych wersji gry. Nie grałem w W3 od 10czerwca, dzisiaj uruchomiłem grę po raz pierwszy od tego czasu, gra jest zaktualizowana do wersji 1.07, po przejściu 1 lokacji chciałem zapisać grę i...
  4. Rhudoc

    Reklamacja

    Reklamacja Witam, Dzisiaj mija 20 dzień od daty wysłania reklamacji (wadliwy drugi nośnik z grą) a ja nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi/informacji na temat mojej reklamacji. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę się dowiedzieć co się stało z moją grą za którą zapłaciłem tyle kasy a...
  5. Rhudoc

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    niestety, żadnych informacji na temat reklamacji jak nie było tak nie ma :/ czuję się zawiedziony
  6. Rhudoc

    Zadanie Grzechy Śmiertelne

    takie że nie skończysz questa na spotkaniu z wampirem
  7. Rhudoc

    Gwint - Unikatowe karty

    wygrałeś kartę od tego gościa w wyzimie który siedzi w królewskich ogrodach? z tego co pamiętam to on daje któregoś foltesta
  8. Rhudoc

    Letho z Gulety

    kolego, chodzi tylko i wyłącznie o spis alfabetyczny, zostało to masakrycznie zepsute przez twórców gry. Aby uwzględnić WSZYSTKIE wybory z W2 należy załadować autosave_XXX a nie manualsave_XXX - zapisy są ustawione alfabetycznie tak więc ty ładujesz ostatni zapis sprzed rozmowy z Letho, tylko...
  9. Rhudoc

    Zbroja Kota czy Niedźwiedzia?

    z pełnym setem Gryfa i mutagenami znaki mają +200% a nie +20. przegięta liczba zwłaszcza jeśli rzucimy okiem na obrażenia od znaku Ignii
  10. Rhudoc

    Kasa

    racja kolego, dużo osób podczas grania zachowuje się tak jak to opisałeś wyżej. może też niepotrzebnie się tak uniosłem. grunt że się dogadaliśmy i obaj wiemy o co chodzi ;) miłego popołudnia życzę
  11. Rhudoc

    Kasa

    puzonix skoro wymieniasz posty ze mną to znaczy że piszesz pośrednio również do mnie. tobie życzę poluzować co nie co tu i tam :) zi3lona niektórym trudno o jakikolwiek poziom, tak już ten świat jest niestety skonstruowany ;)
  12. Rhudoc

    Kasa

    jeśli byś chociaż troszkę poczytał ten temat to stało by się jasne że rzucanie w moją stronę zarzutów o grabieniu domostw biednych wieśniaków jest bezcelowe ponieważ tego nie zrobiłem ani razu a całe moje bogactwo jest związane z wykonywaniem questów, zleceń wiedźmińskich i ze zbierania...
  13. Rhudoc

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    nie ''jakiś wisiorek'' tylko TEN Wiedźmiński Medalion po swoim zmarłym przyjacielu/mentorze Vesemirze i zmarłej córce Cirilli. Śmierć tej ostatniej załamała go doszczętnie
  14. Rhudoc

    Kasa

    nie rozumiem zbytnio logiki. jedno nie wyklucza drugiego kolego
  15. Rhudoc

    Skarb hrabiego reuvena, bug?

    cyaan możliwość zbadania mniejszego baseniku to kontynuacja tego questa więc nic ci to nie da
  16. Rhudoc

    [SPOJLER] Triss a Yenefer

    @Olsen1 żeby sprostować. jeśli teraz dodatkowo wybierzesz jeszcze Janeczkę to obie razem z Triss cię kopną w dupę prz okazji dosyć ciekawego przerywniku filmowego itd ;) ps. swoją drogą jak wygląda dalsza gra w przypadku gdy się działało na 2 fronty? Triss z Yen zachowują się ozięble czy nie...
  17. Rhudoc

    Kasa

    2 posty wyżej napisałem jak wg mnie można wydać taką kupę kasy w jako tako sensowny sposób jeśli ktoś sobie chce szybko podlewelowac bezstresowo
  18. Rhudoc

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    niestety poszło bez potwierdzenia odbioru ale tak czy siak mam nadzieję że niedługo sprawa się wyjaśni.
  19. Rhudoc

    Kasa

    Lotherien po co mam w tak bezsensowny sposób tracić całego golda?
  20. Rhudoc

    Elixir oczyszczenia - gdzie ?

    podejrzewam że nawet 100000000 razy jeśli będziesz chciał. ja osobiście użyłem go 10 razy i nie dostrzegłem żadnych problemów
Top Bottom