Search results

+
  1. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No tak, w sumie to tak tylko mówię. Nie ma to w sumie większego znaczenia, bo to nijak nie wpływa na relację Geralta z Yennefer. Co innego Triss i Yennefer.
  2. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie no z tego co kojarzę to Sapek kiedyś wspominał, że w okolicach Chrzestu Ognia Geralt jest po pięćdziesiątce, więc sporo młodszy od Yennefer. W grach faktycznie został postarzony.
  3. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W ogóle udziwniają jeśli chodzi o wiek postaci. Geralt to powinien być młodszy od Yennefer, a tutaj jest od niej starszy o 30 pare lat. To samo Triss, tylko "kilka" lat młodsza od Yennefer. I jeszcze ten fragment przy Vilgefortzie - że podstępem zwabił Yennefer żeby do nich dołączyła, a nie...
  4. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    https://www.witchernetflix.com/pl-pl
  5. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nic dziwnego. Ludzie są w większości leniwi i szybko się nudzą ;)
  6. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Lauren napisała "after we'd cut the Brokilon meeting". Ja to rozumiem tak, że było tylko potem ciach ciach.
  7. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    no niby tak, tylko to wycięli. Ja się pytam czemu.
  8. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ale ma sens przynajmniej w kontekście tytułu odcinka :D
  9. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A tutaj ostatnia scena w pierwotnej wersji: No nie wiem, mi to brzmi znacznie lepiej niż to co finalnie dostaliśmy.
  10. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nikt nie twierdzi, że się nie pojawią. Problem polega na tym, że powinno to być zrobione jako logiczne połączenie z 1 sezonem, a na to się póki co nie zanosi. Jeśli te postaci się pojawią, to będzie to "z czapy".
  11. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W książkach masz przynajmniej punkt widzenia Geralta i jego częste myśli o Yennefer, po których wiesz, że jest dla niego bardzo ważna. Wiesz już to właściwe od samego początku, gdy Geralt jest z Iolą i myśli o Yen. Czyli zanim ta w ogóle pojawi się na kartach powieści "osobiście". Oczywiście...
  12. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ale jakie to ma znaczenie? Vilgefortza również nie ma w opowiadaniach. Ani Fringilli. Ani Sabriny. Ani Triss. A jednak z jakiegoś powodu tym postaciom "pozwolono" być już w serialu. A Philippie nie. Czyli dokonała się pewna selekcja - ok tych czarodziejów bierzemy, a tamtym mówimy papa. Selekcja...
  13. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Moim zdaniem ten moment już przepadł. Właśnie Sodden, a wcześniej "narada" czarodziejów to była dobra okazja żeby je wprowadzić. A teraz co? Dwie najpotężniejsze czarodziejki nagle wyskoczą z kapelusza? Gdzie były podczas jednej z najważniejszych bitew? Na wakacjach?
  14. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Oczywiście, że tak, ale nie chodzi przecież o wprowadzenie wszystkich 22 czarodziejów, ale przynajmniej tych istotnych z punktu widzenia późniejszych wydarzeń z sagii. A taką postacią na pewno jest Philippa czy Francesca. W jakim celu wprowadzili zatem taką Coral, a tych które wymieniłam już nie...
  15. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To już lepiej było w ogóle tego opowiadania nie tykać. 1577569282 Nie no na to nie ma żadnych szans :D Ten statek już zatonął, że tak powiem. Fringilla wygląda tak, a nie inaczej.
  16. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ehh. Niedobrze. Aczkolwiek to tylko takie tłumaczenie - dobra historia i dobry scenariusz obroniłby się i w 8 odcinków. Trzeba tylko sensownie rozplanować. Jeżeli w 2 sezonie będą przedstawione tylko wydarzenia z Krwi Elfów, to 8 powinno wystarczyć. 1577568036 Miałam na myśli raczej to, że...
  17. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Mnie scenariusz najbardziej boli, a z tego co wiem to skład scenarzystów nie uległ zmianie na 2 sezon. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wezmą (wzieli) sobie krytykę do serca oraz to, że koniec z adaptowaniem opowiadań i milionem linii czasowych i przechodzą na coś (przynajmniej w teorii)...
  18. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wiadomo już coś ile odcinków będzie miał drugi sezon? Też 8 ?
  19. X

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Moim zdaniem był ostry co najmniej w kilku momentach. Oczywiście kulminacja faktycznie następuje w 6 odcinku, ale wcześniej też powiedział "swoje". Albo na przykład ta scena, w której wali go w brzuch (po jajach? :D ) Generalnie dla mnie ta relacja sprawia wrażenie zbyt jednostronnej. Fakt...
Top Bottom