Search results

+
  1. K

    kierownica i CP2077

    Polecam zagrać na kierownicy w oryginalną Mafię z 2002 roku. :-)
  2. K

    Aktualizacja 2.02 już wkrótce!

    Mam nadzieję, że po cichu naprawią to co zepsuli w patchu 2.01, czyli pogorszanie wydajności wraz z czasem gry. Włączam grę, mam 100 fps-ów a jakieś 2 godziny później już tylko 50. Pomaga wyłączenie i włączenie gry :-) No i oczywiście gra wypłasza się przy wyjściu z niej. Czyli pewnie jakiś...
  3. K

    Aktualizacja 1.3

    Tak samo u mnie. Musiałem pojechać jeszcze raz walczyć z Razorem. Dostałem po Ryu*, ale gra potraktowała to jako zwycięztwo. Niestety interfejs się zabugował i od tego czasu widzę pasek życia Razora na ekranie ;-) Świetny patch! */ po buzi Troszkę ruch uliczny poprawili. Niesamowite! Niedługo...
  4. K

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    Chyba miał na myśli, że wielu graczy ukończy Cyberpunka przez "rage quit + uninstall". Do tego sekretne zakończenie: "Wygraj z korporacją: oddaj płytę z grą na XBOXa / PS4 i zwrócą ci kasę" Czyli mówił prawdę.
  5. K

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    Trochę jakby Kaplicę Sekstyńską robił Pan Wiesio z Blok Ekipy. ("Na swoim rób jak na swoim"). "I wszedł Jackie Welles mimo drzwi zamkniętych, stanął pośrodku i rzekł" - J, 20, 19
  6. K

    Aktualizacja 1.23

    Problem rozwiązało skasowanie gry z dysku i ponownie pobranie całych 60 GB przez GOG Galaxy.
  7. K

    Aktualizacja 1.23

    Gra mi działała od premiery, na każdym patchu, a na wersji 1.23 przestała się uruchamiać. Żadnych komunikatów o błędach, tak jakby plik exe w ogóle nie startował. Naprawianie gry przez GOG nic nie dało. Wrócę do wersji 1.22 i zobaczę czy coś pomoże.
  8. K

    Hotfix 1.21

    U mnie natomiast od premiery nie działają osiągnięcia w Cyberpunku (PC - GOG Galaxy). Jedynie co się w tym temacie zmieniło, to że w grudniu miałem na GOGu napis "ta gra nie obsługuje osiągnięć" a teraz mam "osiągnięcia 0%". Ostatnio ukończyłem Deus Ex: Mankind Divided i osiągnięcia w GOGu...
  9. K

    Aktualizacja 1.2

    Właśnie sprawdziłem że puszek już nie można rozbierać... ani żadnych innych napojów. Co najwyżej granaty i medykamenty. Do tego Epicki granat EMP ma już prawidłowy koszt craftu, przez co nie można już wytwrzać nieskończonej liczby komponentów poprzez craftowanie i rozkładanie go.
  10. K

    Aktualizacja 1.2

    W przeciwnym razie miałbyś takie akcje: Przed patchem ten perk się całkowicie nie opłacał. Zamiast przerabiać komponenty ( z tego co pamiętam 6 za 1 ), lepiej było wytworzyć z nich broń, sprzedać ją i kupić od handlarzy takie komponenty, jakie potrzebujemy. Najbardziej opłącalną bronią była...
  11. K

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Odblokowałem achievement: Przeczytałem wszystkie zmiany w patchu 1.2 Ponad 8000 słów. Zajęło mi to chyba pół godziny :) Ważna zmiana o której nie nakręcili filmiku: Added an option to craft multiple items at once. Najlepszy tekst: It is no longer possible to use guns near the arcades during...
  12. K

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Z ostatnich doniesień wynika, że lead designer odpowiedzialny za system RPG w CP odszedł z CDPR. Na Linkedin napisał, że od kwietnia 2017 pracował nad: "core RPG features, Implementing skills & perks , Helping balance the game and economy, Working closely with UI team on various screens &...
  13. K

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    To by wyglądało komicznie skoro nie potrafią używać pojazdów :)
  14. K

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Na razie to wygląda tak, jakby dopiero tydzień temu zaczęli pracować nad tym patchem... 1616194214 Dokładnie tak powinno być.
  15. K

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Dla mnie w Cyberpunku zawsze na pierwszym miejscu były giwery, bo to narzędzie pracy każdego szanującego się Solo. Muszę przyznać, że Redzi wzięli materiał źródłowy i ulepszyli go z firmową dbałością o szczegóły. Np, po opublikowaniu pierwszych screenów malkontenci narzekali na design...
  16. K

    Szybkie wyszukiwanie aktualnych questów na mapie

    Z tego co zauważyłem, to questy są sortowane względem odległości od celu - na górze masz najbliższe.
  17. K

    Poznaj świat Wiedźmina!

    Bardzo ładna mapa. Ktoś się trochę napracował. Tylko jaki cel ma ona spełniać? Rozumiem, że ma być taką zajawką dla ludzi, którzy jeszcze nie kupili Wiedźmina? Bo ci, którzy już kupili używają bardziej szczegółowej mapy: http://witcher3map.com/
  18. K

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    @vito74m "machanie wielkimi mieczami jak by ważyły po 2 kilogramy" - miecz Ciri waży 40 uncji, czyli 1,14 kg. "w lesie mam kupca w klatce, bandyci mieli klucz" - masz pecha. U mnie bez problemu dało się otworzyć wszystkie klatki z ludźmi w opałach. "kartę Zoltana Chivaya pod ciałem profesora...
  19. K

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Cieszę się, że pierwsze DLC będzie się działo w Oxenfurcie, bo miałem wrażenie, że to miasto nie zostało w pełni wykorzystane w grze. Strój dla Ciri - być może CDP chce się zrehabilitować za to, że PS4 jako ostatnie dostało alternatywny strój Triss?
  20. K

    Panie Marcinie Momot...

    @CannibalisticCorpse Wyobraź sobie, że kupiłeś film. Obejrzałeś go dwukrotnie i teraz piszesz na forum prośbę, żeby twórcy filmu wypełnili pustkę po jego obejrzeniu. LOL.
Top Bottom