Search results

+
  1. T

    Brak osiągnięć w GOG

    Znalazłem kilka save'ów w koszu i rzeczywiście zadziałało. NIestety nie mam save'ów ze zbieraniem kart ze Skellige. Niemniej jednak dzięki za pomoc. Jeśli komukolwiek nie działają osiągnięcia w GOG, to usunięcie tego pliku może pomóc. Temat do zamknięcia.
  2. T

    Różne narzędzia rzemieślnicze

    Różne narzędzia rzemieślnicze Szukałem na forum, ale wiedzę, że chyba ten temat nie był poruszany. Chodzi mianowicie o różnego typu narzędzia rzemieślnicze (np. krasnoludzkie) W ekwipunku są widoczne jako rupieć i mogą być sprzedane lub rozebrane na części, ale gdy już wejdzie się w opcję...
  3. T

    Brak osiągnięć w GOG

    Byłoby świetnie, gdybym co jakiś czas nie kasował save'ów. Swego czasu miałem wszystkie i okazało się, że brakuje mi miejsca na SSD'ku, a mam 128GB. Często zapisywałem, a mam obecnie 390h gry.
  4. T

    Gdzie Wiedźmin 3 zapisuje save'y ?

    U mnie np: C > użytkownicy > Nazwa użytkownika > OneDrive > Dokumenty > The Witcher > gamesaves
  5. T

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    #Michaelo97 Mam to samo. Z tego co wiem, to ta misja była jedynym sposobem, aby dostać ten mutagem. Mnie zastanawia co innego. Dlaczego Arcymistrzowska zbroja cechu niedźwiedzia (ciężka) waży 7,16, a kota (lekka) 7,26???
  6. T

    Bug ze skalowanie potworów

    To by wyjaśniało moją "nieśmiertelność" podczas walki z bestią z Beauclair. Po przegranej walce i wczytaniu zapisu bestia mi nic nie robiła. Mogłem stać i nic nie robić. Poza tym pełno miałem potworów z poziomem 1-2 .
  7. T

    Brak osiągnięć w GOG

    Niestety Twój sposób nie działa. Skasowałem ten plik, ale co niby miałbym zrobić, skoro już wszystkie schematy zebrałem. Poszedłem do Zdravka, ale żadna opcja dialogowa się nie zmieniła.
  8. T

    Brak osiągnięć w GOG

    Brak osiągnięć w GOG Wiem, że już było tego trochę, ale wątek, w którym chciałem to napisać jest już zamknięty i oznaczony jako solved, choć nie wiem dlaczego. Mianowicie chodzi o osiągnięcia w GOG: 1. Turned every stone - link do poprzedniego wątku...
  9. T

    Talia Skellige

    Też nie zaliczyło mi tego osiągnięcia, choć poradnik po gwincie twierdzi, że mam już całą kolekcję dostępnych kart, a za "Wieczne odpoczywanie" nie daje mi żadnych. Właśnie obejrzałem filmik, gdzie, jeden gostek otrzymuje to osiągnięcie po wykonaniu tego zadania, nawet przed turniejem gwinta. On...
  10. T

    Misja na cmentarzu - hałasy, kłótnie i bug?

    Ja miałem wszystkie karty sprzed dodatku i zebrane już karty Skellige przed tymn turniejem gwinta i w tym zadaniu nie dostałem żadnych kart. Pewnie jest tak jak mówicie, że dostaje się jakieś brakujące, chyba, że to jednak bug, ale nikt z REDów się na ten temat nie wypowiedział.
  11. T

    Artefakty krew i wino + patch 1.21

    Ja mam identyczny konfig, zweryfikowane pliki gry, a jednak niektóre rośliny lewitują. Chciałem zrobić screena, ale wtedy gra się zawiesiła.
  12. T

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    VarDenSar napisał, że nie kończy się energia. U mnie podczas walki z Bestią z Beauclair byłem nieśmiertelny. Podczas pierwszej walki nie radziłem sobie najlepiej i gdy nie miałem życia uruchomiła się kutscenka, jakbym to ja wygrał i wszystko byłoby w porządku, ale chciałem zobaczyć, co by było...
  13. T

    Misja na cmentarzu - hałasy, kłótnie i bug?

    Może i masz rację, ale moim zdaniem, karty są losowe, Może właśnie tych Ci brakowało, więc je dostałeś. Quest jest więc dla tych, którym brakuje kilku kart do gwinta, a nie chce się chodzić po całej mapie. Przydałoby się żebyś sprawdził książkę do gwinta przed zabraniem kart i po. i czy ilość...
  14. T

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Nie mam receptur na ulepszenie kilku broni z rynsztunku. M. in. Mistrzowskiego miecza cechu gryfa, przez co nie mogę zrobić arcymistrzowskiego. Grę z SzK zakończyłem w 100% (tylko Gangi Novigradu z niepowodzeniem, bo wybrałem inną ścieżkę). Wszystkie rynsztunki na 100%, a nie mogę ulepszać. Dla...
  15. T

    Wiedźmin 3 - Gra na 100 % i bugi

    C-1 Podoba mi się Toje podejście. Też staram się odwiedzać każdy zakątek, zanim skończę grę, ale muszę Cię zmartwić. Istnieją zadania, w których musimy wybierać i wtedy na pewno będzie czerwony X w drugiej opcji. Nie można wykonać obu, tak jak na przykład ta misja z Leszym,
  16. T

    Nieosiągalna skrzynia

    Nieosiągalna skrzynia Znalazł ktoś sposób na dostanie się do skrzyni w wieży fortu nieopodal znacznika: Przystań, na południe od Oxenfurtu? Skrzynia podświetla się na żółto, czyli możnaby ją otworzyć, ale szuka się tam dostać.
  17. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Mam pytanie, do tych, którzy mają problem z glifami/kamieniami (chyba wszyscy :)). Ja mogę zrobić niektóre kamienie/glify. Np mam 14 kamieni Zorii i mogę je powiększyć, ale mam też ponad 20 weles'ów i tych już nie mogę powiększyć. Czy u Was występuje problem z wszystkimi kamieniami i glifami...
  18. T

    Patch 1.05 z dlc a jakby ich brak

    Jeśli masz GOG to sprawdź w "Configure", czy masz "zaptaszkowane" DLC, a następnie (jeśli tak) przed rozgrywką, wejdź w opcje i tam jest zakładka "Zawartość dodatkowa" (czy jakoś tak).
  19. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Nowe DLC - nowe problemy. NIe wspomnę już o samym patchu 1.05, ale odkąd jest, coraz częściej gra mi się wiesza (przed patchem tego nie uświadczyłem). Dziś po zainstalowaniu DLC pod koniec misji gra się zawiesiła i nawet nie raczy się wyłączyć. Tylko Ctrl+Alt+Del pomoże. Co więcej. Po wysypaniu...
  20. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Żeby odnowić kartacze, nie robi się ich ponownie, tylko medytuje. Trzeba też mieć wtedy jakiś alkohol w ekwipunku (najczęściej Alkahest). Erennmar Jesteś na forum od 10 lat i nie potrafisz przeczytać kilku wcześniejszych tematów?
Top Bottom