Search results

+
  1. D

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    @Sylvin Premierowa edycja standardowa o ile się nie mylę to EAN: 5902367640507 Może nie aż takim kolekcjonerem, ale wydania pudełkowe gier, które chce przejść lub przeszedłem chcę w swojej kolekcji mieć. Steelbooków nie lubię.
  2. D

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    @Sylvin Zależ mi właśnie aby dostać wersję pudełkową, która jest taka sama jak na premierę. Po prostu kolekcjonuję pudełka. Po tym co piszesz jak rozumiem wychodziły jakieś 2 wersje? Tylko też pytanie jaki ean ma ta premierówka, bo tak najprościej szukać.
  3. D

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Czy obecna wersja pudełkowa sprzedawana w sklepach jest fizycznie tym samym co było na premierę? Chodzi mi o pudełko i zawartość fizyczną.
  4. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Czyli tona tych pytajników na skellige + ten komunikat odnośnie braku możliwości teleportacji wraz z tą "legendą" mnie zmylił. Po prostu totalnie zapomniałem, że trzeba kliknąć na drogowskaz aby się teleportować. Dzięki za pomoc kubolmem
  5. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Tylko czy to 1/50 - drogowskaz jest normalne? Myślałem, że to mówi o tym ile zostało ich odkrytych na mapie. ---------- Zaktualizowano 14:17 ---------- No właśnie nasrane pytajnikami, a wydaje mi się, że bardzo dużo odkrywałem. Novigrad oraz Ziemia Niczyja wygląda dla Ciebie na dobrze przeczesaną?
  6. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    LOL Totalnie o tym zapomniałem, że najpierw trzeb podejść do znaku :smile:
  7. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Możesz normalnie kliknąć na dowolny znak na mapie i się tam przenieść ? ---------- Zaktualizowano 13:53 ---------- Coś mi się wydaje, że nie :/
  8. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Możesz chyba kliknąć na The Witcher 3 wyżej -> pobierz i powinno pobrać całość ---------- Zaktualizowano 13:43 ---------- Wrzucę jeszcze raz cały spakowany foler
  9. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Przy moim necie reinstalacja zajmie sporo czasu, więc ewentualnie mogę spróbować tego później. Zaraz wrzucę tutaj save. ---------- Zaktualizowano 13:37 ---------- Mam nadzieję, że możesz normalnie to pobrać. Powinienem chyba to najpierw spakować...
  10. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    ehhh... to samo... Czy ktoś z RED'ów jest w stanie pomóc z naprawą tego :/ ? Bym spróbował wrócić do patcha 1.06, lecz niestety nie ma już takiej możliwośći.
  11. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Automatyczną Za pierwszym razem przy sprawdzaniu pobrało mi patcha 1.31. Problem dalej istnieje. Sprawdziłem później 2x i... bez zmian :/
  12. D

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte"

    Stary save - wszystkie miejsca są "nieodkryte" Witam, Zainstalowałem po roku od nowa grę aby sobie przypomnieć mechanikę oraz ograć dodatki. Niestety po podmianie całego folderu "The Witcher 3" w moich dokumentach wszystkie miejsca są oznaczone jako nieodkryte. Czy ktoś wie jak...
Top Bottom