Search results

+
  1. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Taki bug mialem juz po latce 1.08, myslalem ze to wina mojego PS4, podobne zjawisko dzieje sie ze swiatlem ksiezyca noca...
  2. A

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Tylko 5 zrzutow w poscie? ZARAZA
  3. A

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Jak milo odskoczyc od tych wszystkich bugow..... MAJOR
  4. A

    Dodatek Serce z kamienia niedostępny

    Wchodziles na PSN store? Poszukaj tam, jesli masz passa dodatek powinien byc dla ciebie darmowy.
  5. A

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Statuetka zolnierza- dalej zje..ane Najgrozniejszy potwor na Skellige- dalej zje...ane BRAWA CDP!!!!!
  6. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Mam dokladnie to samo... Latki naprawiaja jedna rzecz a psuja inne czy Redzi to wogole czytaja? Az strach pomyslec co bedzie jak wyjda wieksze DLC:( Dodatek jest...... latka 1.10 jest........... a wilkolak dalej nie do ubicia:( Czy wy ludzie kur..a spicie??????????????? Gdybym wiedzial ile...
  7. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Po uczcie w Kaer Trolde, po wybraniuu sciezki Hialmara niedostepne staje sie miejsce mocy w piwnicy zmczyska.
  8. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Zgadzam sie z przedmowca!!!!!
  9. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Mi przytrafil sie taki......bug...
  10. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Po ostatniej aktualizacji zlecenie wiedzminskie ze Skellige "Zaginiony syn" jest niemozliwe do ukonczenia... Bies nie jest w stanie zahipnotyzowac Geralta i uciec przez co quest nie moze ruszyc dalej....<wzdech> :( A tak przy okazji, wie ktos kiedy rynsztunek szkoly wilka bedzie normalnie do...
  11. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    A co z niektorymi trofeami? U mnie niektorych nie da sie sprzedac/wyrzucic mimi ze wykonalem dane zadanie.
  12. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Mam identyczna sytuacje, robilem juz czhyba wszystko bez rezultatu...
  13. A

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Witajcie, dopadł mnie strasznie wkurzający bug, mianowicie po wejściu i wyjściu z menu ubranie Geralta i NPCkow staje się mokre, nie jest to uciążliwe ale strasznie mnie dołuje, Spotkał się ktoś już z czymś takim? Bo mnie szlag trafi:( https://youtu.be/UK3RW2zrNMc Zauważyłem że świat też non...
Top Bottom