Search results

+
  1. E

    Kamerarius nawiał

    U mnie po zakończeniu fabuły kamerarius jest na miejscu. Tylko budynek jest w rusztowaniach bo ucierpiał w ataku wampirów na miasto, więc początkowo nie mogłem do niego trafić.
  2. E

    Czekając na Godha i Dotha

    WFM. Jak to przy tego typu zadaniach - poszukiwaniach - ta skrzynia jest na czerwono w wiedźmińskich zmysłach. Świeci się nawet z powierzchni wody. Wystarczy zanurkować... Jedyna trudność to że jest na skraju obszaru poszukiwań.
  3. E

    Znak zapytania obok Kaer Trolde

    A dlaczego? Nie chcesz pomóc Cerys - jesteś 1 PD do tyłu. :P Wkurza mnie to uleganie przez Redów podobnym żądaniom. Masz w nosie granie w gwinta? No problem - karta po zabitej postaci leży na stole. Widocznie postać uznała, że najważniejszą sprawą do załatwienia przed śmiercią było...
  4. E

    [BUG] Schematy na kamienie/glify

    To zostało poprawione w 1.07. http://forums.cdprojektred.com/threads/46616-Dubluj%C4%85ce-si%C4%99-kamienie-runiczne Więc Twój post jest nieco spóźniony.
  5. E

    Wiedźmin 3: alchemia

    Ja dorwałem rebis w zakamarkach kasztelu Wrońce. Tu: Ale nie wiem czy takie znajdźki nie są losowe...
  6. E

    Kompletowanie drużyny - pytanie

    Tym "wsparciem od Cerys" jest właśnie Hjalmar. :D Aha, Hjalmar przyjeżdża z Folanem i tym narwańcem (Viggi??), o ile rozegraliśmy wątek z gigantem na Undvik w ten sposób, że oni przeżyli.
  7. E

    Porozmawiajmy o gwincie

    Dziwne. Jak się zwraca uwagę na gwinta to nie ma z tym problemu. Wystarczy grać z każdym kto chce grać, od razu jak go spotkamy. To zapewnia pulę unikatów i losowych. Po pomoc do poradników sięgnąłem tylko dlatego że nie zauważyłem u któregoś z kupców że miał karty w sklepie. Unikaty ciężko...
  8. E

    Kasa

    Zielarzom w Novigradzie. Dwóch na rynku i niziołek w sklepie za rzeką. Kupują po 7 za mutagen. Problem tylko taki, że mają mało kasy. :)
  9. E

    Gwint trzy wygrane zadnej karty

    Ale piszący tutaj o bugu mają świadomość że od handlarzy wygrywa się skończoną liczbę kart? Jak już wyczerpie się pulę kart "losowych" to żaden handlarz nie daje już kart tylko jakieś fanty (składniki rzemieślnicze lub alchemiczne). Grających handlarzy jest wyraźnie więcej niż kart do wygrania...
  10. E

    [BUG] Statuetki Szlachcica i Żołnierza

    Pewien youtuber nagrywał zakończenie tych questów już po bitwie o Kaer Morhen: https://www.youtube.com/watch?v=2J7Uti1wVj0 Ale to było przed patchem 1.07. Wtedy się dało. Nie wiem jak teraz.
  11. E

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Ale przestawiłeś chowanie miecza ze standardowego C na coś innego? Bo jak masz i jedno i drugie pod C to nawet chwalebne, że gra robi na raz obie rzeczy przypisane do tego klawisza... :)
  12. E

    Dublujące się kamienie runiczne

    Tak, wygląda na to że uporządkowali glify i runy. Najlepszy kamień Dziewanna nie nazywa się już "Schemat: Dziewanna". Stosy się połączyły. W zakładce Rzemiosło widać, że wszystkie pomniejsze są składnikiem na zrobienie runy wyższego poziomu. Zostały tylko błędy w nazewnictwie. Niektóre runy...
  13. E

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Też jak wywaliłem wszystko co się da na glebę/do skrzynki, to wciąż miałem 23 udźwigu. Przedmioty fabularne nie ważą aż tyle! Ewidentnie widać, że zapomnieli dodać do skryptu "po-paczowego" przeliczenia wagi od zera, tylko odejmują od zapisanej przed patchem łącznej wagi gratów. Może to nie...
  14. E

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Korzystając z analogii samochodowej: Zrobiła się rysa na szybie. Mała, w rogu, w zasadzie nie przeszkadza. Samochód jeździ, jesteśmy zadowoleni, tylko czasem jak spojrzymy w ten odległy róg szyby to coś nam się nie podoba. Ale jak pojedziemy do warsztatu żeby coś nam z tym zrobili, to po prostu...
  15. E

    Łatka 1.07 - Lista zmian

    Hm... czyżbyś nie zauważył że można pić prosto z ekwipunku? Na PC klawisz E. Owszem, znalezienie właściwego odwaru w tym całym pierdolniku jest irytujące, ale 2 minut na pewno nie zajmuje.
  16. E

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Tak, to ten sam rysunek - ale wątpię żeby związek był inny niż użycie tej samej tekstury przez devów. :D Eeee, niebardzo. Ta sama wyspa, ale dokładnie przeciwne końce. Myślałem że to kamienie milowe :) ale coś za blisko siebie jak na milę :) Nie jest to też trasa wyścigów konnych, gdzie...
  17. E

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Na Skellige spotkałem drogę z symbolami koni: https://youtu.be/HMw4JfO4os8 Ktoś ma pomysł co to jest? Jeśli easter-egg to do czego nawiązuje? Czy może to była część zadania o którym już zapomniałem albo mi umknęło? Tam w okolicy był pasterz którego napastowały syreny...
  18. E

    Wiedźmin 3 - powtarzalność lootu

    Wstępną medytację możesz odpuścić. Sama szybka podróż czasem trwa pól dnia. Lepiej najpierw zrobić skoki, a jak kupiec ciągle nie ma kasy to przemedytować do 5 rano. :) Albo do północy jeśli kupiec jest całodobowy.
  19. E

    Wiedźmin 3 - powtarzalność lootu

    Odnawiają - pod warunkiem że 1) minie północ i 2) wybierzesz się do innego obszaru (Skellige, Novigrad+Velen, Kaer Morhen) i wrócisz.
  20. E

    [BUG] Kowal w Novigradzie

    U mnie też nigdy go nie ma jak idę z rynku. Nie spawnuje się. Ale nie trzeba medytacji - wystarczy podbiec do rzeki i jak się odwrócisz to już jest. To samo jak z targu rybnego pobiegnę do Złocistego Jesiotra - karczmarz się nie spawnuje. Wystarczy pójść w głąb karczmy i się pojawia. Jak...
Top Bottom