Search results

+
  1. rejzorback

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ktoś wspominał już o P R Z E Z N A C Z E N I U ?😂
  2. rejzorback

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Mały teaser loga Zmory Wilka [PL]
  3. rejzorback

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Myślę, że w ogóle nie będzie problemu z balem na Thanned, bo książkowego Thanned po prostu... nie ma? Bardzo też ciekawi mnie ten most pomiędzy wieżą a resztą tej konstrukcji co jest zasilana węgorzami. Przypomina mi ten drewniany most, po którym szli Shrek i Osioł w pierwszej części... zaraz...
  4. rejzorback

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Mógłbyś rozwinąć, co masz na myśli? Sam jestem ciekawy w jaki sposób rozgrywała się taka średniowieczna bitwa.
  5. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Mam podobnie. Moim zdaniem, ludzie, którzy podjęli decyzję kogo konkretnie zaprosić, powinni raczej zaprosić Zbyszka Zamachowskiego czy Jacka Rozenka. Obaj to aktorzy i bardzo ciekawi ludzie, dodatkowo związani z marką. Nie zrozumcie mnie źle - nie chodzi mi o ładowanie na premierę każdego...
  6. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Matka z córką, nie ma co :giveup: Wygląda to... dziwnie że hej. No ale zobaczymy jak to wyszło w serialu, w końcu to tylko premiera.
  7. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie można znaleźć tej strony. Nasz zespół techniczny otrzymał raport — staramy się rozwiązać problem. Spróbuj ponownie później.
  8. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie kojarzy się wam trochę z designem mapy z Władcy Pierścieni? Szczególnie jeśli chodzi o rysunek gór i czcionkę.
  9. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    - "Potwierdziła, że chronologia opowiadania historii serialu jest inna niż w książkach. Dlatego czerpią z różnych opowiadań i historii Sapkowskiego, by budować spójną serialową fabułę, bo jej zdaniem współczesny widz oczekuje większej historii, a nie wątków zamykanych w pojedynczych odcinkach...
  10. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Hmm, muszę przyznać, że muzyka wydaje się być dosyć oryginalna, choć mamy tylko próbki marnej jakości. Mam nadzieję, że w finalnym trailerze będzie już "ta właściwa" muzyka, a nie Audiomachine ;)
  11. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w kadrach jest trochę... cóż, biednie. Jakby się przyjrzeć to na zdjęciu w karczmie jest tylko żyrandol, ławy, stoły i dwóch statystów. Podobnie w scenie z trailera - myślę, że mogę powiedzieć - w Blaviken, w scenie pojedynku...
  12. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jak napisał Artur Wysocki (Pan który prowadzi Kaer Morhen Forge) - " Jakby ktoś się zastanawiał gdzie się podziały kasa, zdrowy rozsądek i rekwizyty na Netflixowego wiedźmina: " Ale nie, czekajcie, przecież ci rycerze w pełnych zbrojach płytowych to tylko trzeci plan. Czy jakoś tak.:smart:
  13. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak, to też ;) Chodziło mi bardziej o taki charakterystyczny rys wizualny dla serialu. A zdjęcie fajnie oddaje ten klimat to wrzuciłem ;) Ta jest super, bardzo podoba mi się przedstawienie adaptacji źrenic do światła w taki sposób, Geralt wygląda kozacko. Cały trailer zepsuło mi ujęcie z...
  14. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Zawsze chciałem, żeby ten serial miał swój odmienny styl wizualny, żeby podszedł do tematu trochę bardziej świeżo. Ale cóż, po trailerze wnioskuję skrzyżowanie hobbita z hobbitem. Jak uważacie? Coś takiego było by super.
  15. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Może żeby trochę rozluźnić atmosferę... wyobrażacie sobie Henry'ego, gnającego na Pukaczu?:think:
  16. rejzorback

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Te zabudowania w tle to chyba jedna z fortyfikacji na Węgrzech. Ten fort z takim długim korytarzem.
Top Bottom