Search results

+
  1. KaelAshadard

    Nowa aktualizacja zatrzymuje się na 99,9 %

    Przerwanie aktualizacji, ponowne uruchomienie goga i ponowienie aktualizacji gry.
  2. KaelAshadard

    Nowa aktualizacja zatrzymuje się na 99,9 %

    U mnie problem również występuje, ponowiłem aktualizacje gry, i nagle z 1,8gb patcha zrobiło się 3gb, oby teraz zadziałało jak należy.
  3. KaelAshadard

    Wyszukiwanie przeciwnika

    U mnie również ten problem występuje, nie ukrywam że jest to bardzo irytujące. Czekamy na szybką naprawę :)
  4. KaelAshadard

    Wiedźmin 3 - grafika

    Czy tylko ja widziałem w trailerach Watch dogs downgrade grafiki już kilka miesięcy przed premierą? czy to tylko mój wymysł? Mieszacie z błotem WD a w tym aspekcie, a Wiedźmin 3 wcale nie jest lepszy w tej kwestii. Kawał czasu przed premierą Watch dogs dało się zobaczyć pogorszenie jakości...
  5. KaelAshadard

    Wiedźmin 3 - grafika

    Takie krawędzie występują w rozdzielczości fhd? możesz jeszcze włączyć wyostrzenie ale nie wiem czy to wiele da.
  6. KaelAshadard

    Gra słabo działa

    Upewnij się że masz zainstalowane wszystkie sterowniki, ustaw ręcznie wszystkie opcje w grze na minimum. Jeszcze możesz spróbować zweryfikować pliki gry.
  7. KaelAshadard

    Wrażenia z rozgrywki (serwery muszą zginąć)

    Zagrałem kilka partii i jestem nastawiony bardzo pozytywnie, gra wymaga jeszcze zmian w balansie ale wygląda bardzo solidnie. Czekam jeszcze bardziej na otwartą betę i możliwość gry ze znajomymi.
  8. KaelAshadard

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    @maritimus Ty piszesz o składnikach do mieczy cechu żmii, a ten set się składa tylko z mieczy, nie ma żadnej nowej zbroi wiedźmińskiej w prologu poza ulepszeniem torsu do zbroi startowej, ale to ulepszenie tylko odrobinkę poprawia statystyki, nie wspominając o braku zmian w samym wyglądzie. Tak...
  9. KaelAshadard

    PS4 PRO I NOWY XBOX S

    Myślę że wersje goty w3 odpowiednio na ps4 i x-one będą działać na tych konsolach trochę płynniej, ale wątpię by twórcy poprawili jakość grafiki na tych lepszych konsolach, ale gdyby jednak poprawili oprawę na ps4 pro to kupiłbym w3 jeszcze raz.
  10. KaelAshadard

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Prawdopodobnie tak właśnie jest ale gra samemu powinna być możliwa, a mi sprawiała więcej problemów niż soulsy no joke.
  11. KaelAshadard

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Jeśli ktoś szuka trudnej gry to polecam Dying light zacząłem grę na trudnym i jest niesamowicie ciężko, ale czy sprawia mi to aż taką przyjemność? polemizował bym, mimo wszystko dużo lepiej mi się grało na najtrudniejszym poziomie trudności w w3, bo jakieś tam wyzwanie stanowił a nie był...
  12. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Powodzenia na zgrywanie wszystkich dlceków,patchy i dodatków powodzenia :)
  13. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Sam jestem ciekaw, chyba jeden kod na wszystko+ płyty ze wszystkim.
  14. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ile masz fps na takich ustawieniach? ja na uber nie mogłem grać bo miałem spadki poniżej 50fps gram na 1060 od msi.
  15. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Faktycznie jak się bardziej przyjrzałem to wygląda to na brak tekstury w tamtym miejscu, to już jest poważne błąd. A jak w innych pomieszczeniach sprawa wygląda? ja testowałem na razie tylko na otwartej przestrzeni i tam wszystko wyglądało dobrze. A i jeszcze na jakiej karcie robisz screeny...
  16. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Też chciałbym wiedzieć :D chodzi o to że ten fragment pomieszczenia jest nienaturalnie oświetlony? panie takie kwiatki to co kilka minut można zobaczyć jak się bardzo szuka, to jest po prostu gra.
  17. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    U mnie to samo normalne screeny jak i w wersji high res działają, ale 360 nie bardzo, tak czy siak fajna zabawka bardzo prosty interfejs i kilka opcji do modyfikowania zapoczątkuje fale nowych screenów.
  18. KaelAshadard

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Pierwsze koty za płoty z Ansel
  19. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Wyłącz grę i wczytaj zapis kontrolny, jeśli to nie pomoże zweryfikuj pliki gry.
  20. KaelAshadard

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    U mnie też działa, ale nie mam pojęcia jak odtwarzać te zdjęcia, są na ich stronie niby jakieś porady ale jest to kompletnie niejasne dla mnie.
Top Bottom