Search results

+
  1. V

    Błąd i wywalenie z gry- PS4

    Błąd i wywalenie z gry- PS4 Do moderatorów- zanim wywalicie. Powinna być opcja usunięcia własnego posta. Od czasu nowego patcha pojawiają się błędy w grze. Nie błędy że coś nie działa, tylko wywala mnie do niebieskiego ekranu. Praktycznie nie ma gry, żeby to się nie zdarzyło. Nie ma też...
  2. V

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Błąd i wywalenie z gry- PS4 Od czasu nowego patcha pojawiają się błędy w grze. Nie błędy że coś nie działa, tylko wywala mnie do niebieskiego ekranu. Praktycznie nie ma gry, żeby to się nie zdarzyło. Nie ma też konkretnej sytuacji, zdarza się to w każdych możliwych warunkach. Czy ktoś też tak ma?
  3. V

    Gra zwalnia i się zacina

    Gra zwalnia i się zacina Po ostatnim patchu gra zaczęła się zacinać. Np. u kowala w Novigradzie jak robię zakupy to strasznie zwalnia, wręcz się zacina. Zakupy trwają dwa- trzy razy dłużej niż przed patchem. Działa w niektórych sytuacjach duuużo wolniej co jest strasznie irytujące. Czy też tak...
  4. V

    Podział na platformy

    Podział na platformy Z tego, co widzę, to większość graczy gra na PC. Adminów jakoś nie zainteresowało, żeby np. wprowadzić jakiś podział na platformy. Grając na innej platformie niż PC czuję się dyskryminowany. Może czas wprowadzić jakiś podział? Bo rozmowa o jednym problemie na PC oznacza co...
  5. V

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    I tutaj mam pytanie, mianowicie dlaczego dodatki nie wyszły na płytach...? Zakładając ekstremalną sytuację, że PSN splajtuje i jednocześnie mi padnie konsola (gram na PS4) to wtedy mam problem. A co to za kłopot dorzucić do pudełka płytkę? Niech cena będzie wyższa, chętnie bym dopłacił za coś...
  6. V

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Czy wszyscy tutaj uważają, że w Wiedźmina 3 można grać tylko na PC...? (Poza smok7824) Czy po prostu nie są w stanie napisać, na jakiej platformie grają...? Mam dużo save'ów, ale na PS4. Inna sprawa, że CDP RED spaprali sprawę z save'ami, wprowadzając ograniczenia co do ilości. Co to w ogóle za...
  7. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Też miałem taką nadzieję. Niestety jak się okazało, nie da się. Kiedyś była taka gra jak "Icewind Dale". Tam przynajmniej miałeś więcej punktów doświadczenia za wyższy poziom. Tutaj podobno jest tak, że im wyższy poziom, to mniej punktów doświadczenia. Czyli trochę w stronę "Folluta" schodzimy...
  8. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Skończyłem drugi raz Wiedźmina na NG+ i chciałem grać dalej. (NG++) Ktoś kiedyś powiedział, że można. (w sensie Nowa NG+) Ale nie chce mi otworzyć gry, mam komunikat, że gra nie została ukończona. Wszystko poinstalowane, platforma PS4. Ma ktoś jakiś pomysł...? Czy po prostu nie ma takiej...
  9. V

    Towarzysze broni skellige błąd ?

    Odkurzę temat. Mam to samo, nie mogę znaleźć Cerys. Nigdzie na zamku jej nie ma. Boję się że mi zadania nie zaliczy. Najnowszy patch 1.11. Platforma PS4 Głupia sprawa: Cerys jest na drugim poziomie zamku na Skellige. Problem rozwiązany.
  10. V

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    Jak ktoś ma problem ze sprzedażą itemów to jest prosty sposób. W Novigradzie jest kowal koło rynku i zawsze ma przy sobie około 2000 koron. Sprzedajesz wszystko co masz, następnie odchodzisz trochę za róg budynku i robisz około 6-7 medytacji 23 godzinnych. Wracasz do niego za dnia i znowu ma...
  11. V

    Nie działa znak Aksji: sugestia

    No tak, przeoczyłem to. Dzięki za wskazówkę, pomogłeś mi :)
  12. V

    Ulepszone legendarne spodnie Gryfa- problem

    . ---------- Zaktualizowano 03:21 ---------- Skoro 6. raz grasz i nie słyszałeś, to może dlatego że grasz bez dodatku. A jak z dodatkiem, to może zmień grę.
  13. V

    Nie działa znak Aksji: sugestia

    Nie działa znak Aksji: sugestia Spotkałem się już dwa razy z tym, że nie działa sugestia. Do wykonania zadanie potrzebuję poziom 2, a mam na trzecim i mimo to jest podświetlony na czerwono, czyli nie mogę skorzystać. Gram NG+ Platforma PS4. Spotkaliście się z takim czymś...?
  14. V

    Ulepszone legendarne spodnie Gryfa- problem

    Ulepszone legendarne spodnie Gryfa- problem Nie wiem czy też tak macie, ale nie mogę się dostać do ulepszonych legendarnych spodni z rynsztunku Gryfa. Zachodzę do pogorzeliska, między belkami jest skrzynia i nie mogę jej otworzyć. Nawet za pomocą zmysłów wiedźmińskich się nie podświetla. To...
  15. V

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Hunt nie przesadzaj, bo to już się robią wycieczki personalne, a tego nikt nie lubi. Więc daj sobie spokój...
  16. V

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    Sprzedaż itemów a brak kasy u kupców Pierwszy raz się z tym spotkałem w grze, że nie można wszystkiego sprzedać. Jaki był plan twórców gry, nie mam pojęcia. Zalegają itemy w skrzyni i nic z tym nie mogę zrobić. Do końca gry tego nie sprzedam, bo nie mam komu. Jakiś balans jednak powinien tu...
  17. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    A jak skończę grę drugi raz to tego save'a nie będzie można wczytać...?
  18. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Czy po drugim przejściu gry można od razu zaczynać po raz trzeci i będą wyższe poziomy czy tylko po kilka punktów doświadczenia jakbym zaczynał drugi raz...?
  19. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Tak, chyba brak zrozumienia nastąpił :)
  20. V

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Nie sądzę, bo wspomniał o platynie :)
Top Bottom