Search results

+
  1. V

    Błąd i wywalenie z gry- PS4

    Błąd i wywalenie z gry- PS4 Do moderatorów- zanim wywalicie. Powinna być opcja usunięcia własnego posta. Od czasu nowego patcha pojawiają się błędy w grze. Nie błędy że coś nie działa, tylko wywala mnie do niebieskiego ekranu. Praktycznie nie ma gry, żeby to się nie zdarzyło. Nie ma też...
  2. V

    Gra zwalnia i się zacina

    Gra zwalnia i się zacina Po ostatnim patchu gra zaczęła się zacinać. Np. u kowala w Novigradzie jak robię zakupy to strasznie zwalnia, wręcz się zacina. Zakupy trwają dwa- trzy razy dłużej niż przed patchem. Działa w niektórych sytuacjach duuużo wolniej co jest strasznie irytujące. Czy też tak...
  3. V

    Podział na platformy

    Podział na platformy Z tego, co widzę, to większość graczy gra na PC. Adminów jakoś nie zainteresowało, żeby np. wprowadzić jakiś podział na platformy. Grając na innej platformie niż PC czuję się dyskryminowany. Może czas wprowadzić jakiś podział? Bo rozmowa o jednym problemie na PC oznacza co...
  4. V

    Nie działa znak Aksji: sugestia

    Nie działa znak Aksji: sugestia Spotkałem się już dwa razy z tym, że nie działa sugestia. Do wykonania zadanie potrzebuję poziom 2, a mam na trzecim i mimo to jest podświetlony na czerwono, czyli nie mogę skorzystać. Gram NG+ Platforma PS4. Spotkaliście się z takim czymś...?
  5. V

    Ulepszone legendarne spodnie Gryfa- problem

    Ulepszone legendarne spodnie Gryfa- problem Nie wiem czy też tak macie, ale nie mogę się dostać do ulepszonych legendarnych spodni z rynsztunku Gryfa. Zachodzę do pogorzeliska, między belkami jest skrzynia i nie mogę jej otworzyć. Nawet za pomocą zmysłów wiedźmińskich się nie podświetla. To...
  6. V

    Kiedy pojawi się jakaś skrzynia na ekwipunek?

    Kiedy pojawi się jakaś skrzynia na ekwipunek? Jak w temacie. Bieganie z pełnym ekwipunkiem jest baaaardzo uciążliwe. I chodzenie co chwila do wioski żeby sprzedać jeden albo dwa miecze lub zbroje. Masakra. Moglibyście zrobić jak w Dragon Age i wprowadzić jakąś skrzynię na ekwipunek.
Top Bottom