Search results

+
  1. E

    Wysokopoziomowe potwory

    No ja teraz się tak bawię, w tym sensie że staram robić poboczne i zlecenia Wieśmińskie, od najniższych zielonych bo zaraz się białe zrobią ;) Fakt że parę białych zrobiłem też bo mi do wątku pasowały (np. z Jaskrem i teraz Radowidem chcę dokończyć ;) )... I parę zleceń też wziałem białych ale...
  2. E

    Bliźniaczki Var Attre - coś więcej, poza dwoma questami?

    Też spodziewałem się iż coś dalej może być... Aż sobie ze dwa razy z różnymi odpowiedziami przeszedłem te lekcje szermierki ale w obu przypadkach było żegnam i nawet nie było całuska :P zawiodłem sie :(
  3. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dobra niech będzie że tak ;) To fabularnie jestem tak w połowie albo dwóch trzecich... Bo skończyłem chyba już wszystkie wątki główne Akt I Novigrad, i jestem akt I Skellige - Echa Przeszłości mam zaczęte. Wątek główny robię w drugiej kolejności, i później mam go kurcze często na biało :P Bo...
  4. E

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Około 64 h gry i 29%... Ja w ogóle jakoś powoli przechodzę gry ;) Nie to że kiepski jestem, ale po prostu tak jak niektórzy, chodzę podziwiam widoczki... Ale też... Jak coś mi nie pasowało to wczytywałem save i od nowa kawałek albo całą misję robiłęm :P I się schodzi czas na poprawki :) Nie było...
  5. E

    Wiedźmin 3: alchemia

    Dla mnie identycznie! Oleje od święta używam ale już eliksiry i petardy to naginnie (nie ma to jak łyk jaskółki + gromu dla kurażu na początku walki ;) )!
  6. E

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jestem za a nawet przeciw! Wrońce przy Kowalińce proszę dodać! Bo to ganianie z buta od pomostu naprawdę irytujące...
  7. E

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    @Mirakuru1992 Zaczynałem od monochromatycznego monitora (oj ze 20 lat temu ;) ) i po drodze miałem kiedyś kineskopowy monitor Eizo (kupiłem okazyjnie na giełdzie NOWY za 800 zeta a w sklepie kosztował wtedy on 2800 ...) pozniej Eizo LCD (17cali i miało 2 bad pikse :( ale tani był ;) ). A...
  8. E

    Zbroja Kota czy Niedźwiedzia?

    Taaa... namieszali! Pozwiększali lvl potrzebny do używania sprzętu :( Ja teraz ganiam w Gryfie (i Queen spoko wrogów 5 lvl wyższych wytrzymuje nie zabierając mi praktycznie nic HP :P ) ale może sobie tego Wilka poszukam...
Top Bottom