Search results

+
  1. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    http://fakty.interia.pl/swiat/news-macedonia-tysiace-migrantow-przedarly-sie-przez-granice,nId,1872855#pst94311333 To się dopiero zaczyna. To jeszcze nic. Zobaczycie co będzie za rok, dwa, trzy . Europa dosłownie zdycha i to z własnej winy. Ale dzięki naszym politykom Polska przynajmniej nie...
  2. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    A ja poruszę temat "Godziny W". Czy waszym zdaniem Powstanie Warszawskie było przejawem bohaterstwa czy może "głupiej śmierci" (Dzisiaj często tak mówi się o tym wydarzeniu). Ja powiem tylko tyle, nie było niestety mądrej decyzji. Pamiętać należy, że Stalin już Armię Andersa oskarżał, że nie...
  3. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Chodzi mi głównie o to że obaj mieli łatwo mieli możliwości. Gates to wykorzystał nie było za nim tyle afer co za Kulczykiem. A pan Kulczyk postanowił zostać prywaciarzem. Nie będę wspominał już ile afer stało za nim ale. Gates na pewno zalicza się do biznesmenów. Kulczyk poszedł po łatwiejszej...
  4. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    zi3lona, Wiem przestudiowałem jego biografię. Gates osiągnął niewiele mniej od Kulczyka może nawet więcej. ŚP Kulczyk zresztą też nie miał trudnego początku dostał milion dolarów od ojca mówił o tym w jednym z wywiadów...
  5. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Uu, i kto tu jest polaczkiem? Skąd wnioskujesz, że mu zazdroszczę? Myślisz, że to jest mój powód? Jesteś takim pustym (ty mnie obrażasz ja ciebie) typowym polaczkiem (celowo z małej). Wyrażam własne zdanie o osobie. Napisałem, że szanuje tego pana jako świetnego spekulanta (wiedział jak złapać...
  6. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    @Yngh, Nie tyle mnie to boli jak to ująłeś co przeszkadza nazywanie go biznesmenem z krwi i kości. Mam wielki szacunek dla Gates'a, który 50 mld baksów wyjął z własnej głowy. Mam szacunek dla Hondy, który zaczynał z warsztatu samochodowego. Mam szacunek dla Forda, który wymyślił taśmę i...
  7. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Rozwinę dzisiaj myśl którą napisałem wczoraj (że pan Kulczyk nie jest biznesmenem moim zdaniem). Dlaczego moim zdaniem nim nie jest wypunktuję te powody. 1-Akta prokuratorskie i dokumenty Izby Skarbowej nic o tym nie mówią, aby Jan Kulczyk ten pierwszy milion miał ukraść. „Wykombinował” go...
  8. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    @Ymgh, Rozumiem, cieszę że można jednak liczyć na merytoryczną odpowiedź(to nie jest obraza). Co do argumentów to parę by się znalazło ale po pierwsze to nie jest temat o ŚP-Kulczyku. A po drugie, można tę dyskusję przenieść na PW lub utworzyć stosowny temat do ogólnej dyskusji o wcześniej...
  9. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Więc zarzucanie mi, że się na czymś nie znam to jest krytyka twoim zdaniem? To jest po prostu brak kultury. Ja nie narzucałem twojemu koledze swojego zdania a on oskarża mnie próbę odebrania statusu biznesmena Kulczykowi. Zrozumiałbym to gdybym napisał coś w stylu. Kulczyk to nie jest biznesmen...
  10. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Yngh, "Lol". A ty jesteś ślepy czy udajesz za przeproszeniem głupiego? Napisałem wyraźnie "Dlaczego UWAŻAM" ja UWAŻAM to moje zdanie, nikt nie musi go podzielać. Napisałem tylko, że JA nie uważam Kulczyka jako biznesmena, bo za komuny kombinował właśnie kupując, państwowe zakłady i sprzedając...
  11. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    "Jan Kulczyk umarł w wyniku powikłań pooperacyjnych". Ciekawe, w jakiej operacji brał tym razem udział, z kim, i co poszło nie tak, że się "powikłało" aż tak poważnie. Dziwne że media przypisują mu ciągle "umarł najbogatszy polak(celowo z małej litery) pewnie ci dziennikarze,politycy byli pewni...
  12. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Jedyne media te głośne które mają niestety a może i "stety" siłę przebicia to te 3 główne Polast,TVN,TVP. Ale to dlatego że większość ludzi zapętliła się i nawet nie próbują doszukiwać się afer tam gdzie są. Wolą wierzyć w to co zobaczą w wyżej wymienionych stacjach. Dowodem tego jest to że jak...
  13. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Izengrin, Jeśli ty to tak rozumiesz to twój problem. Ja za to nie wiem skąd wytrzasnąłeś "każący zrównywać niesłownych polityków z przestępcami należałoby wówczas rozesłać listy gończe za wszystkimi politykami ostatnich 25 lat a może i dawniej nonsens!". To ty tak uważasz ja nie każę, nikomu...
  14. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Izengrin, Piszesz o "leśnych dziadkach" leśne dziadki to są w PKW czy w senacie to, co mamy w rządzie to zwykli przestępcy, którzy powinni być tak traktowani. Oni jawnie działają na szkodę państwa Polskiego i Polaków. Z obietnic "Króla Europy" wynikało, że wszyscy co wyjeżdżali będą wracać do...
  15. K

    Telltale games

    Game of Thrones- Telltale Games Graliście, jeśli tak to napiszcie kilka słów o tej pozycji, jeśli nie to zachęcam bo warto, szczególnie że do końca gry pozostał tylko jeden epizod(6). A ten powinien wyjść na przełomie sierpień-wrzesień. Game of Thrones: A Telltale Games Series to gra...
  16. K

    Wiedźmin 3: postacie

    Ciekawi mnie tylko jedno czy to był celowy zabieg REDów czy po prostu o tym zapomnieli :P W każdym razie będę musiał jeszcze raz wczytać grę w Kaer Morhen zawsze to coś nowego.
  17. K

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Skoro już jest taki temat (o zgrozo nie wiedziałem nawet ! :D ) to pozwolę sobie zahaczyć o temat polityki. Czy nie macie wrażenia, że Polsce potrzebne są nie żadne tam JOW-y Kukiza czy innego Wilka tylko generalna czystka w rządzie? Większość naszych polityków czy to z partii rządzącej czy to z...
  18. K

    Wiedźmin 3: postacie

    A jeśli można spytać jak do tego doprowadzić? Wieśka 3 już z 2 razy przeszedłem (inne wyobry itp.) ale do takiej sytuacji podczas obrony siedziby wiedźminów nie udało mi się jeszcze doprowadzić. Kolejny powód wrócenia do Kaer morhen mi dałeś :D
  19. K

    Wiedźmin 3: postacie

    @Rustine,
  20. K

    Towarzysze broni Nilfgaard

    A czy nie wydaje wam się, że gdyby te wojska Emhyra pod wodzą innej osoby niż Geralta mogłyby nie spisywać Vesimira na śmierć? W końcu cesarz chciał dać dość dużo woja, tyle że pod wodzą Vorhisa. No Gon na pewno nie miałby tak łatwego zadania, jak w walce z 8 osobami. No i czemu Yen i Triss...
Top Bottom