Search results

+
  1. L

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami.

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami. Z poczatku zaznaczam, ze posiadam tylko drugi dodatek do wieska, a wersja gry to 1:30. Podczas wykonywania zlecen dla winiarzy mamy za zadanie wybić jaskinie z tych wlasnie pająków. Z poczatku byłem sceptycznie nastawiony gdyż ledwie co przeszedłem...
  2. L

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1 Kolejny problem z mojej strony, moze mały, ale zawsze jest. Jest to problem wizualny - zapisane stany gry nie maja swoich ikonek na windowsie 8.1, a pamietam jak gralem na xp i starym kompie, ze te miniatury przedstawiajace dany moment z zapisu gry...
  3. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4 Dzisiaj jak zwykle chciałem sobie poćwiczyć i pobawić sie na arenie w wiedźminie 2 - chce przejsc drugi raz, ale tym razem na poziomie mrocznym i z full combat rebalance. Po włączeniu launchera zauwazylem, ze launcher zaczal ściągać aktualizacje...
  4. L

    Gra nie wykrywa pamięci ram.

    Gra nie wykrywa pamięci ram. Witam wszystkich. Mam problem z wiedzminem 2 - po instalacji pojawiło sie okienko pokazujące z grubsza moja konfiguracje sprzętowa i pokazywało ono tylko 2gb ramu mimo iż posiadam 4gb. Po instalacji i automatycznej aktualizacji do edycji rozszerzonej ,,game...
Top Bottom