Search results

+
  1. C

    Uwaga - wiersz. Omijać szerokim łukiem... No dobra, żart. Zapraszam.

    Coś jest na rzeczy... A bo tak mnie to rozwaliło, że na granicę deprechy prawie wpełzłem. No to pojechałem po całości ;) Miło, że się spodobało. Dzięki :)
  2. C

    Uwaga - wiersz. Omijać szerokim łukiem... No dobra, żart. Zapraszam.

    Dziękuję. Wystarczy :) Po prostu miałem nadzieję, że komuś sprawi to przyjemność. Albo wzbudzi refleksję. Pozdrawiam, C&D
  3. C

    Uwaga - wiersz. Omijać szerokim łukiem... No dobra, żart. Zapraszam.

    Uwaga - wiersz. Omijać szerokim łukiem... No dobra, żart. Zapraszam. Dzień dobry/wieczór. Tytułem wprowadzenia: Wiersz ten jest jakby balladą. Ale też elegią. Na zakończenie gry. Zachęcam do komentowania.
  4. C

    Partner dla Ciri? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam do dyskusji.

    Pewnie, że nie chcę - ale gwoli spełnienia przepowiedni... Miałem na myśli tylko to, że potomek nie musi oznaczać związku. A summa summarum: Geralt bez Ciri nie istnieje. Ona bez niego też. I dupa. Idę się napić. Pozdrawiam i do następnego.
  5. C

    Partner dla Ciri? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam do dyskusji.

    Ciekawe spostrzeżenie, to o "hybrydowym" zachowaniu. Całkiem trafne w sumie. A z potomkiem... cóż, zawsze można było jednokrotnie wykorzystać jakiegoś rozpłodowca (wiem, wstrętne). Vide casus Auberona z Sagi. Szkoda, że Mistrz prawie na pewno nie pociągnie dalej Sagi. "Sezon burz" był niezły...
  6. C

    Partner dla Ciri? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam do dyskusji.

    Thx za odpowiedź :) Nie jestem do końca pewien, do czego pijesz, ale grę przeszedłem dopiero raz i nie pamiętam szczegółów poszczególnych wątków; mogę się tylko domyślać, że chodzi o elfa, który też był w pewnym sensie mentorem ;) Jak by Ci się chciało powiesić spojler, to będę wdzięczny :)...
  7. C

    Partner dla Ciri? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam do dyskusji.

    Partner dla Ciri? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszam do dyskusji. Dzień dobry Wszystkim. Fanem Sagi i gier jestem "od zawsze". Wielokrotnie do nich wracam, przeglądam regularnie Sieć w poszukiwaniu nowych newsów, wątków, dyskusji etc. I dużo myślę o całej Historii. Tak, przez wielkie "H", gdyż...
  8. C

    Ukryty skarb Skellige - Archegryf

    Ja jestem na 35 i rozsmarowałem gada jak gnój po polu :) - po pierwsze mam zbroję miśka mastera + miecz do kompletu, 499; - zbroja i miecz ulepszone na stołach u kowala bodaj w Kaer Trolde, da radę zdążyć łódką, zanim się wyczerpią, ale zalecam płynąć na "trzecim biegu"; - na miecz olej, chyba...
Top Bottom