Search results

+
  1. S

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    Hah no tak :D. Ale mi chodziło czy specjalnie zostawili informacje tak powiem bledną w dzienniku gry, bo przecież w grze jest, że na statku go dopadł.
  2. S

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    Ciekawe czy Ciri miała się pojawić czy tylko Geralt miał "gonić za cieniem" i byłby to wstęp do kolejnej części, ale czy twórcy wtedy myśleli o kolejnych częściach? PS. Grając w W2 ZK Edycje Rozszerzoną zobaczyłem opis Demawenda w dzienniku i jest tam: "Demawend, syn Virfurila,[...] Mimo tego...
  3. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Mam pytanie. Mianowicie wraz z któryś tam patchem dodane zostały inne/zmienione dialogi np. z Triss których nie było we wcześniejszych wersjach i czy one były wcześniej w plikach, bądź wiadomo coś z wycieków? jeśli jest tego więcej w plikach to trzeba poszukać ;-D
  4. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Tutaj jest trochę info na temat wyciętych rzeczy z W3 http://www.gry-online.pl/gramy-dalej.asp?ID=10979
  5. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Chyba znów za bardzo zbaczamy z tematu tego wątku.
  6. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Parę zadań owszem wiele nie zmienia, ale zmieniona fabuła to nic?
  7. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Tyle razy przeszedłem ponieważ byłem pod wpływem emocji (wow jaka fajna, POLSKA gra) lecz patrząc z bezpiecznej perspektywy czasu nie uważam jej za jakąś nadzwyczajną grę. Jakby wprowadzili to co zostało opisane można by tak mówić.
  8. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Ja ukończyłem grę jakieś 10 razy i aż tak wielu zadań nie widziałem, oprócz kilku (nawet nie wiem czy można to nazwać zadaniami, nawet nie wiem jak to nazwać) akcji typu wieszają kogoś --> zabij wieszających lub nie --> i koniec "zadania", jeśli to miały być większe zadania w pierwotnych planach...
  9. S

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    Wybacz że wyrażam tylko swoje zdanie, więc jeśli nie chcesz to nie czytaj i nie komentuj zwłaszcza z takim sarkazmem.
  10. S

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    Dla mnie samo wrzucenie tak okrojonej gry było kiepską reklamą, bo prędzej czy później ktoś zajrzy do plików i zobaczy co tam jest więc albo mogli wywalić ten plik, w którym pozostawili wycięte elementy z (tego jak prześledziłem to forum i wywnioskowałem) gotowej gry, lecz nie mogę powiedzieć...
  11. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Zgodzę się z tobą. Zlecenia na potwory mają taki sam schemat jak te całe znaki zapytania - znajdź w jednym miejscy wskazówkę, użyj zmysłów, idź za nimi, zabij potwora/znajdź skarb i tyle. Co do tego to mam doświadczenie z tym w GTA IV i dodatkach mianowicie w podstawce GTA IV przypadkowi piesi...
  12. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Wątpię by wrócili do wyciętych rzeczy (możliwe że ułamek dodadzą) tak samo jak było to w W2 gdy wydali edycję rozszerzoną, która jedna setną ułamka gry dodawała (grałem w obydwie i zauważyłem zmiany w dialogach i kilku rzeczach), a z tego co poczytałem na tym forum odnośnie W2 to 2/3 gry wycieli...
  13. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Nie żeby coś, ale chyba lekko zbaczamy z tematu.
  14. S

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Może ktoś znalazł plik taki jak w Wiedźminie 2 który zawiera wycięte elementy z W2 (tam on się nazywa pack0.dzip i waży prawie 10GB! :O )
  15. S

    Wyciete rzeczy z finalnej wersji gry

    Wyciete rzeczy z finalnej wersji gry Witam. Jako że jest juz po premierze i wszyscy pograli sobie w Wiedźmaka Trzeciego czy może ktoś szperając po plikach znalazł coś co zostało wycięte z finalnej wersji gry? Może coś na screenach przedpremierowych? Jakieś postacie, zadania grafiki itp tak jak...
  16. S

    Masa ciekawych rzeczy w plikach gry

    A może by wystosowac jakiś mail do RED-ów żeby zrobili coś takiego jak Questions and Aswers jak zrobił to Rockstar, albo żeby opisali jak miała wyglądać dwójka lub wrzucili jakieś wycięte filmy czy coś? Może ze względu na fanów coś takiego zrobią. PS. Możecie wrzucić jeszcze raz ten plik z...
Top Bottom