Search results

+
  1. P

    Rozwój w złą stronę.

    Czy tylko ja mam wrażenie, że spora część kart Nilfgardu działa niezgodnie z opisem i na korzyść gracza nimi grającego? Np. karta, która zadaje 2 pkt obrażeń za każdego WROGIEGO szpiega, zadaje 2 pkt obrażeń za każdego zagranego szpiega. Albo np. ta, która zadaje 4 pkt obrażeń ale jeśli zadaje...
  2. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Talia Swima jest bardzo w porządku. Postawiłem ją sobie, z drobnymi zmianami (GIgni i Shani) i śmiga. Słaby punkt to trzech wiedźminów, w zasadzie ogranicza to wymianę kart między rundami do 0 - tistnieje duże prawdopodobieństwo, że dociągniemy drugiego wiedźmina do ręki.
  3. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    Więc piszę przecież, że rozumiem, że to jest BETA, ale nie jest to zagranie do końca uczciwe.
  4. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    Więc właśnie w tym, że chyba widzą problem jeśli coś tam zwracają. Jeśli ktoś nie kupował beczek to niczego nie dostanie, a jest stratny w stosunku do osoby, która zniszczy np. jutro. Tak czy nie?
  5. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    A jak ktoś niszczy na bieżąco karty za które płaci prawdziwą kasę, to uważasz, ze jest wszystko OK teraz?
  6. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    Jednak zmiana atrybutu jakiejś karty to nie to samo co zwiększenie zapłaty za zniszczenie karty. Moja strata jest w tym momencie nieodwracalna, a przecież tej zmiany nie można było przewidzieć.
  7. P

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Oczywiście, że tak. Combo z Rębaczami jest b. trudne do wystawienia, a to że ktoś nie ma takiej czy innej karty w talii to już jest jego problem. Dlatego też liczba punktów, którą mogą zagrać jest zasłużona.
  8. P

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Zasłużony dlaczego? Rębaczy jest bardzo łatwo rozłożyć zaledwie jedna kartą, np. Pożogą i nie raz tak mnie przeciwnik załatwił. Do tego wystawić 3 + czwarty z Operatora jest dość trudno, o wiele trudniej niż np. Pasy. Za co wiec był ten nerf? Za to, że gracze nei trzymają Pożogi w talii? Co...
  9. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    A jaką rekompensatę dostanę za to, że do tej pory za zniszczenie płacili mniej? Jeżeli chcieli taką zmianę zrobić mogli poinformować o tym zaraz na początku OB, a tak to mam spory niesmak...
  10. P

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

    Rębacze są silni ale bez nich frakcja KP nie istnieje.
  11. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    No nie wiem właśnie.
  12. P

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    Jeśli rzeczywiście będzie tak, że po nowym patchu mielenie będzie droższe to to jest trochę przeginka. Ja część frakcji zmieliłem na początku, bo i tak nimi nie grałem, kupiłem za to parę srebrnych i złotych kart, których potrzebowałem. Rozumiem, że to beta, ale jednak trochę oszustwo.
  13. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Moim zdaniem Operator przy grze Rębaczami to raczej obowiązek niż opcja;)
  14. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    I jak wyciągasz drugi raz Rębaczy z talii jeśli nie Henseltem?
  15. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Zastanawialem się nad tym i moim zdaniem, dzisiejszą frakcję KP można spokojnie grać dla większej ilosci kart niż 25. Jesli spora czesc jednostek ma możliwosc wyskoczenia z talii dzięki zagraniu innych to przy umiejętnej grze posiadanie w talii nawet 30 kart nie powinno być jakims tam dużym...
  16. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Talia fajnie pomyślana, ale... moim zdaniem nie masz czym zdejmować Truchła jak trafisz na Nilfgard, dlatego sugeruję: 1. pozbyć się Redańskiego Rycerze i na ich miejsce wstawić Medyków, 2. Zmniejszyć liczbę jednostek, moim zdaniem sami Rębacze dają dostatecznie dużo punktów aby wygrać rundę...
  17. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Dobierz do talii Operatora, zamast tria będziesz mieć kwartet;) Nenneke wskrzesi Ci 3 do talii a Shani 1 na stół. Reszta jednostek (brązowych) oprócz rębaczy to w zasadzie tylko Zwiadowcy (*2) i dwóch Medyków, do tego 3 CzN i masz 80% pewności, że wejdą Ci 4 rębacze w dwóch rundach.
  18. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    To zależy jaki model gry przyjmiesz. Jeśli myślisz o grze Rębaczami to Shani, Nenneke i Operator są niezbędni.
  19. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Ciekawa talia. A brązy do zwijania przez MEczyków masz w postaci Zwiadowców czy jeszcze coś dorzuciłeś?
  20. P

    Królestwa Północy w otwartej becie, czyli nie taki diabeł straszny...

    Opocjonalnie można zastosować z Znak Quenn. Nową zmorą dla tych decków jest karta Susza, ale to chyba dotyczy nie tylko tych decków. Przegięcie z tą kartą...
Top Bottom