Search results

+
  1. A

    HOTFIX: Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Serca z Kamienia

    Po HOTFIX macie problemy z lokacja skrzyni, tam gdzie Geralt trzyma swoje wszystkie szpargaly ?
  2. A

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Koledzy i koleżanki, jestem zdezorientowany tą bardzo dobrze się zapowiadającą misja... Posiadam owy podarunek od kobiety i ni w ząb nie wiem do czego służy w zadaniu za siedmioma morzami otrzymalem kamienny medalion... w ekwipunku pisze ze służy do wykonania zadania... Ktoś może pomóc?
  3. A

    Za siedmioma morzami CDN

    Za siedmioma morzami CDN Koledzy i koleżanki, jestem zdezorientowany tą bardzo dobrze się zapowiadającą misja... Posiadam owy podarunek od kobiety i ni w ząb nie wiem do czego służy kamienny medalion... w ekwipunku pisze ze służy do wykonania zadania... Ktoś może pomóc?
  4. A

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Problem z bernardem już nie istnieje . Red'zi go naprawili ^^
  5. A

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Mam problem donośnie ukończenia misji o wysoką stawkę. Bohater Bernard jest nie śmiertelny. Po zabiciu przeciwników w magazynie prócz Bernarda Sasza przechodzi jak widmo przez drzwi a Geralt jest uwięziony. Ma ktos podobny problem po aktualizacji ?
  6. A

    widłogon

    widłogon Gdzie znajde owe stworzenie prucz misji w kaer morhen i velen z ukryte skarbem jak i również podczas poszukiwania rynsztunku gryfa. Gdzie jeszcze tego drakonida znajdę ?
  7. A

    Sweetfx problem wiedźmin 3

    Dzięki wielkie :)
  8. A

    Sweetfx problem wiedźmin 3

    Sweetfx problem wiedźmin 3 Mam problem odnośnie deinstalacja moda graficznego, problem polega na tym iż nie posiadam plików które były przed przeniesieniem moda do folderu x64 wiedźmin 3. Zastąpiłem te pliki a nie skopiowałem ich przed instalacją moda. Pomoże ktoś ?
  9. A

    Patch 1.10 usunął moda

    Dzięki za odpowiedź :)
  10. A

    Patch 1.10 usunął moda

    Patch 1.10 usunął moda Witam . Mam problem odnośnie wydanego patcha którego zainstalowałem w dniu dzisiejszym , otóż w poprzedniej wersji patcha miałem moda zmieniającego efekty wizualne, kolory i grę świateł... po instalacji patcha 1.10 juz go nie ma Chcąc z powrotem podmienić pliki, program w...
  11. A

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Witam . Mam problem odnośnie wydanego patcha którego zainstalowałem w dniu dzisiejszym , otóż w poprzedniej wersji patcha miałem moda zmieniającego efekty wizualne, kolory i grę świateł... po instalacji patcha 1.10 juz go nie ma :( Chcąc z powrotem podmienić pliki, program w ogóle się nie...
Top Bottom