Search results

+
  1. L

    Aktualizacja 0.8.25 już dostępna

    Ludzie zróbcie coś z warstwą sieciową, ludzie w realu mają kilkusekundowe przerwy w połączeniu i jest to normalne zjawisko w dobie WiFi, nie jest to powód aby natychmiastowo gra uznawała to za problem, w innej znanej karciance jest opcja, która pozwala na powrót do rozgrywki gdy się całkiem...
  2. L

    Aktualizacja 0.8.16 -- Lista Zmian

    Sęk właśnie w tym, że takowa bombka dużo nie zmieni przy dopakowanych i ozłoconych kartach, gdyż zmieniono również mechanikę nobilitacji (o czym nie wspomniano w notce o zmianach)- podbija ona wartość bazową… Tak więc teraz bomba gwałci pasywkę KP będąc tylko rzadką kartą srebrną i oddziałując...
  3. L

    Aktualizacja 0.8.16 -- Lista Zmian

    Hehe, już teraz widzę jak wszyscy sobie tą kartę krafcą, póki jest tylko rzadka i kosztuje 80 wstążek… Ogólnie to co z tą kartą zapowiedzieli, że zrobią, to nie do końca przemyślane i stawia rozgrywkę na głowie(po co kombinować z drogimi kartami, masz bombkę na koniec, więc się śmiej z pasywki...
  4. L

    Aktualizacja 0.8.16 -- Lista Zmian

    Gdyby bomba 2-I przywracała pierwotny status „metaliczności”(brąz/srebro/złoto) i w zależności od tego resetowała do bazy, byłoby to bardziej zbalansowane. Karty, które są oryginalnie złote i ich status nie był naruszony(np. kaedweńskimi setnikami) nie powinny mieć usuwanego bonusu od...
  5. L

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Ja osobiście nadal mam problem ze zmianą obsługi konia pod inny klawisz niż X, wszelkie próby redefinicji powodują konieczność używania dwóch oddzielnych klawiszy, co jest dość kuriozalne, zważywszy, ze domyślnie wystarczy jeden… Wiem, ze wystarczy wyedytować odpowiedni plik konfiguracyjny, ale...
  6. L

    które pliki zostały zpatchowane

    Poproś kolegę, aby ściągnął wersje instalacyjne, które są dostępne w GOG Galaxy w sekcji bonusowej menu gry. To będzie najskuteczniejsza metoda, potrzebny będzie pendrive większy niż 40GB lub dysk na USB.
  7. L

    Bug z Krwawym Baronem

    Dla mnie była to pierwsza walka na pięści, do której zostałem zmuszony przez fabułę i też za pierwszym razem nie poszło, tak jak w filmach. Wszelkie gameplaye nie pokazują, jaką kombinacją naciśnięć uzyskano te 7-8 uderzeń.
  8. L

    Spadki FPS

    Mam GTX960/4GB i wszystko śmiga na patch 1.11/Win8/8GB Standardowa odpowiedź, to zobacz jak radzą sobie inni forumowicze, bo czytać po raz n-ty to samo, to … - Dziwnie zainstalowana wersja sterowników karty(ja mam domyślnie tak, jak Windows Update ściągnął). Oczywiście ścinki mogą być wywoływane...
  9. L

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Problem wielokrotnie omawiany(myślą intensywnie na tym od bodajże 2 miesięcy), jedyne wyjście to glitch graficzny pod zatrzaśniętymi drzwiami, z których się wchodzi i zeskakuje - jak wskoczysz w dziurę i poczekasz, to wskoczy mapa i użyj szybkiej podróży, bo inaczej będziesz skazany na wpław...
  10. L

    Nie wiem co zrobić

    Nie, z modami też nie(Mam inne dość czasochłonne hobby - znajdziesz mnie na Elektrodzie, póki co zrobiłem tylko wyjątek dla serii Wiedźmin, kupując do tego odpowiedni sprzęt). :P 1. Właśnie, o ten płacz na forum mi chodzi. A jak ktoś wie co robi i potem bierze to na klatę, to nic mi do tego… ;)...
  11. L

    Nie wiem co zrobić

    Mody to zawsze jest psucie instalacji gry. Ani w imię poprawiania wyglądu, ani w imię konsoli developerskiej do testów nie warto, bo potem łatwiej o problemy.
  12. L

    Serce z kamienia, noc z Shani - crash

    Nie radzę się tym bawić, skoro masz system 64-bit(bo tylko taki jest wymagany dla W3). Należy podjąć kroki sprawdzające sprawność sprzętu.
  13. L

    Nie wiem co zrobić

    Tu akurat optowałbym za nieprawidłowymi plikami instalacji, co można naprawić Verify/Repair w menu gry dla GOG Galaxy. Gram od początku na patch 1.11 z HeartStone+16DLC i nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją. Ja bym wolał, żeby najpierw poprawili sprawy utrudniające rozgrywkę(Jak nazbieramy...
  14. L

    Windows 10 - gra zawiesza się. Wina poprawki KB3116900?

    Zwykle weryfikacja instalacji gry w GOG Galaxy nie zabiera zbyt dużo czasu, a potrafi czasem pomóc na wiele dolegliwości nie związanych z uszkodzeniami sprzętu lub wadliwym działaniem sterownika karty graficznej/dźwiękowej.
  15. L

    Nie wiem co zrobić

    Co do braku questa, to możliwe, że pojawia się on po zaliczeniu innego, przykładowo na Skellige . To nie jest zawalony quest, tylko taki, który się nie pojawił z jakiegoś powodu(zresztą ja, praktycznie kończąc wątek główny, też się dotychczas z nim nie spotkałem, w tej wiosce tylko szalała banda...
  16. L

    Patch 1.11 - wyciek RAMu aż do wyczerpania zasobów

    Ostatnio coś zmieniali w układzie patchy, spróbuj naprawić instalację(verify/repair) oraz wyłączyć w opcjach GOG Galaxy game overlay, a także odznaczyć takowe DLC w zainstalowanych składnikach gry…
  17. L

    W niektórych dialogach nie odtwarza plików audio - PC

    Moim zdaniem powinni zaktualizować pliki językowe co najmniej do poziomu patcha 1.10(build 40, a pliki językowe mają build 30), bo obecnie jest to już jedyna dostępna w całości wersja instalatora na gog.com
  18. L

    Nieśmiertelni łowcy czarownic w zadaniu "Represje w Novigradzie I"

    Może to być niespójnością plików instalacji, należy użyć Verify/Repair w GOG Galaxy. Nie wiedzieć czemu build tłumaczeń na język polski wydaje się być dość leciwy(30, podczas gdy najnowszy obecnie dostępny tam build to 40+patch 1.11 z build 41), patrząc po nazwach plików instalacji pobranych extra.
  19. L

    Nie wiem co zrobić

    Jest to do tej pory nierozwiązane, ale zapisanie stanu gry i jego wczytanie ratuje sprawę. Może kiedyś to poprawią…
  20. L

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    U mnie wypady do pulpitu zdarzały się dopóki nie wymieniłem karty graficznej z GTX 670/2GB na GTX 960/4GB. No dobra, po wymianie raz się wywaliło, ale wtedy eksperymentowałem za dużo przy pamięci procesu na zasadzie „co by było, jakby butom nadać identyfikator rękawiczek…”.
Top Bottom