Search results

+
  1. R

    Zmiana kodu

    Dzięki za odpowiedź temat do zamknięcia :)
  2. R

    Zmiana kodu

    Zmiana kodu Witam , moje pytanie dotyczy zmiany kodu aktywacyjnego z platformy gog na steam, wiem że taka możliwość była z wiedzminem. Więc czy tutaj też tak jest? :) Zapomniałem dodać że chodzi o gre : Wiedzmin gra przygodowa :D
  3. R

    Błąd z piwnicą w Corvo Bianco

    Witam, ulepszyłem na maksa winnice wszystko pięknie i fajnie tylko że nie mogę używać łóżka xD Ktoś coś ?
  4. R

    Brak osiągnięć w GOG

    Mi się tylko jedno odblokowało osiągnięcie , a np. z turniejem rycerskim lub skompletowaniem zestawu arcy już nie. Choć wszystko zrobiłem elegancko jak trzeba
  5. R

    Znak zapytania

    Znak zapytania Witam, otóż mam problem odblokowałem znak zapytania oraz otworzyłem skrzynkę i po otwarciu zabrałem wszystko. Ładuje grę za parę godzin a tam takie coś jakieś pomysły ?:) I drugie pytanie dotyczące gwinta, jeżeli podczas misji na sekllig( nie pamiętam nazwy) zabiłem kowala i...
  6. R

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Dzięki wielkie pomogło :)
  7. R

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam, po patchu 1.12.1 wyskoczyło mnóstwo błędów typu: ujemne poziomy przeciwników, "dziury" w teksturach w które można wpaść i odwiedzić narnie, brak tekstur, lewitujące postacie itp. jednak najgorszym jest brak możliwości korzystania z drabin -.-
Top Bottom