Search results

+
  1. C

    Szukam moda / Proponuję moda

    Hey :) Szukałem na nexusie pod red, pod skull, ale nigdzie nie mogę znaleźć moda, który wyłączałby czerwone czaszki u wrogów (aby nie mieli takich pałerapów), ktoś coś wie w temacie?
  2. C

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Wchodzę i biel wypaliła mi oczy, przełączam się na BaW i czuję się, jak na starych forach w 2005r. Cholera, to, że tamto forum się sypało, to rozumiem, to, że z chcieli zmienić na lepsze- też. To, że zmiana silnika wyszła im tak samo, jak patche i fixy do patchów...no to też rozumiem, REDzi już...
  3. C

    Szukam moda / Proponuję moda

    Jest mod, który zmienia częstotliwość opadów w Velen? Toż to (no wiecie czego) można dostać...
  4. C

    Szukam moda / Proponuję moda

    Przechodzę Wieśka po raz trzeci, serio, nuży mnie to olewanie jednego pytajnika, bo tam 'Skull'. Jużpo problemie, trainer, postać podbita do 23lvl i na Velen wystarczy, skalowanie przeciwników i gra się miodzio.
  5. C

    Szukam moda / Proponuję moda

    Jest mod, który niweluje te ******** czaski u przeciwników? Dostaję szału, gdy zwiedzam mapę i nie mogę gdzieś dojść, gdyż są bestyje co biorą mnie na hita, a same mają jakieś god mode....
  6. C

    Edycja Gry Roku (GOTY) - FAQ

    Co Ty, nawet Redzi nie wiedzą pewnie dlaczego tak bardzo spartolili nieudolnymi poprawkami tak świetną grę... :] Ogółem, jeżeli pobrałaś owe DLC i masz na dysku, to w GOGu (tak, tej marnej apce) spróbuj wskazać ich położenie, mi tak zadziałało, gdy po reinstalce tego syfu nie wyszukiwało mi...
  7. C

    Szukam moda / Proponuję moda

    Szukam moda na zasadzie Slots Sots Slots, który będzie działał z patchem 1.31 NON GOTY, gdyż żadna wersja mi nie wchodzi :/
  8. C

    System walki

    System walki wyglądał tak, a nie inaczej, gdyż Wiedźmin 1 miał być grą, którą możemy przejść jedynie za pomocą myszki (pamiętam to z jakiegoś wywiadu), narzekacie na te kliki, ale przypomnijcie sobie, że były 3 tryby kamery ;) Wyobrażacie sobie walkę z W3 w rzucie izometrycznym?
  9. C

    Po wgraniu modyfikacji, gra nie chce się włączyć

    Miałem problem, rozwiązałem, nie wiem, jak usunąć post :|
  10. C

    Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

    Na fb ludzie już wrzucają screeny z nowymi krzakami :D Ja solę, Redzi, co Wy odwalacie? Widzę to tak, że macie grupę praktykantów, którym dajecie zadanie spatchofania/sfiksowania gry i przebiega to w następujący sposób: -Zrobiliście? -Jo -Dobra, to wrzucamy. Jednak spoko, zważając na fakt, że...
  11. C

    Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

    Mi się wydaje, czy CDP zaczęło sobie robić jaja z graczy? Tak, jak początkowo wszyscy zachwycaliśmy się podejściem Redów do W3, tak obecnie trudno jest powiedzieć cokolwiek poza...hejtem. Kilkanaście poprawek, a wciąż nie mogą dopracować gry, każdy path/hotfix powoduje nowe błędy, cholera, już...
  12. C

    Dwie oficjalne wersje gry

    Pomyśl dodatkowo, że ludzie, którzy kupili osobno podstawkę + dodatki wywalili na Wieśka więcej kasy, mnie osobiście szlag trafia... Ogółem, póki co- Wiesiek tkwi na GOGu- zainstalowany, acz nie grany, po 200h serio nie mam zamiaru znów użerać się z bugami, dochodzi kwestia modów bez których już...
  13. C

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    No, Ludziska. Po 3 miesiącach miesiącach wracam do Wieśka, jednak nie będę ukrywał- nie chce mi się na nowo zbierać receptur, setów etc. Dlatego też poszukuję Save 100% pod NG+ (z SzK). Gdyby się dało to: I to wszystko, będę z góry wdzięczny za podrzut ;)
  14. C

    Dying Light

    Nie trafiłem na nic takiego, łuk to głównie opiera się na strzałach, kusza lepiej im wyszła, choć sam trafiłem jedynie na dwie wersje. Czasami. Szczerze, to 6/10 randomów jest git, niejednokrotnie ktoś mi coś podrzuci, czy uczciwie się wymieni, dziś koleś bardzo chciał strzelbę (byliśmy daleko...
  15. C

    Dying Light

    Ta? Ja wyskakiwałem z gniazda (tego, co są toksyny w wodzie) i nie trafiłem w śmieci, brakowało mi coś koło 5% na oko. Wiesz, jakie to uczucie? A żaden z tych patałachów mnie nie uratował..... :| Ogółem czasami mierzwi głupota randomów, grasz z takim, ratujesz mu tyłek, nawet podrzucisz dobry...
  16. C

    Dying Light

    Nieźle trzaskam, bo ciągle CO-OPa jadę na Koszmarze i przechodzę ciul wie który raz :D Po pierwszym przejściu TF miałem zaledwie 5 poziom legendy :)
  17. C

    Dying Light

    Pamiętacie akcję z Harran Power Mystery? https://www.youtube.com/watch?v=OzVHPHYEYwI O to, co odkryłem podczas eksploracji The Following:
  18. C

    Dying Light

    Panowie, a może się ustawimy na CO-OPa? Wszystkie poziomy normalne mam na maxa, a legendę coś koło 20-tu, także no- pewne doświadczenie mam, choć nieraz zginę śmiercią idioty :D Ogółem napiszę swoje wrażenia z The Following. Buggy to poezja, jazda nimi jest niesamowita, jak wymaksymalizujemy...
  19. C

    Dying Light

    Oj tak, ich hasło Good Night. Good Luck - jest jak najbardziej na miejscu :D Jednak z czasem nocne eskapady będą normą po expa, flara Zaida, coś na ogniu i jedziesz tych s*********w :D O to się nie martw, wyczyściłem wszystkie misje poboczne z podstawki + wątek główny rzecz jasna, ogółem mam...
  20. C

    Dying Light

    Zegarek pojawia się po dostarczeniu pierwszego (fabularnego) zrzutu. Ja właśnie ogrywam The Following :D
Top Bottom