Search results

+
  1. K

    Lista błedów jakie napotkałem w ciągu 7h gry

    1. Latające pieniążki 2. Urywające się kwestie postaci, które mówią na nagraniach w tv. Jedna postać mówi nagłe ucięcie przed ostatnim słowem i druga zaczyna mówić po chwili 3. I największy błąd jaki spotkałem do tej pory, to że podczas misji w której pierwszy raz spotykamy Judy po wyjściu z...
  2. K

    Zamknieta Beta- Nasze decki!

    Zamknieta Beta- Nasze decki! Podzielcie się swoimi dokonaniami z innymi. Zacznę pierwszy. I tak może być ten deck mój:huh:
  3. K

    Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

    Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki! Zamieszczajcie swoje najlepsze wyniki!!! Najlepiej screen'y ponieważ tylko wyniki uwiecznione będą brane pod uwagę w topce!!! TABLICA CHWAŁY!!! REKORD: 1269 pkt. TOP 5 "TALIE" tydzień I [ZAKOŃCZONY] (25-31.10.16): Gracz: Talia: Wynik: 1...
  4. K

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje. Zobaczyłem, że na forum zaczął się wysyp nowych tematów które zaśmiecają :D więc utworzyłem ten temat, którego jeszcze nie ma a jest potrzebny jak widać :)
  5. K

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia Nie mogłem obejrzeć live i nie wiem co było nowego. Więc zakładam nowy temat gdzie podzielimy(znaczy się wy, nie ja :P) się wrażeniami z live i nowościami które niektórzy z nas będą mieli zaszczyt już jutro poznać osobiście. ZASADY i FAQ: 1. Dla porządku...
  6. K

    [POMYSŁ] Najemnicy

    [POMYSŁ] Najemnicy Pomyślałem o kartach najemników czyli ludzi do wynajęcia jak można ich inaczej zaimplementować do gwinta. Otóż gracz za wygrane partie oprócz kart i tak PD dostawał by monety. A za te monety mógł by wynajmować najemników np. na 12h za określoną sumę np. najemnik o sile 4...
  7. K

    Drużyny/Gildie- pomysł

    Drużyny/Gildie- pomysł Mam pomysł. Aby gracze mogli tworzyć drużyny. Ale żeby nie każdy mógł to od pewnego lvl(żeby nie było za walone pustymi drużynami po 1 osobie). Taka drużyna składała się z 5/10/15 graczy (sam nwm ile by było dobrze). Drużyny by pomiędzy sobą rywalizowały i wspinały się...
  8. K

    Problem z GOG - api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

    Problem z GOG - api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Witam, Wiem, że to nie jest forum GOG'a, ale gdy pisałem z supportem GOG'a to mój problem nie został rozwiązany. Więc może ludzie mi wy pomożecie. Pewnego dnia chce włączyć GOG'a aby sprawdzić swoje statystyki w Wiedźminie 3 ale nie włącza się...
  9. K

    REDkit do Wiedźmin 3: Dziki Gon?

    REDkit do Wiedźmin 3: Dziki Gon? Czy jest możliwe pojawienie się REDkit'a do gry Wiedźmin 3?
Top Bottom