Search results

+
  1. K

    Rynsztunek Mantikory - nie ma go!

    Arcymistrz Zdravko. Mantikora nie ma przedrostka "Arcymistrzowski" na liście przedmiotów do wykonania.
  2. K

    Poszukiwanie Rynsztunku Szkoły Wilka.

    Podstawowa wersja tego rynsztunku wymaga 14. poziomu, stąd zadanie na ten, a nie inny poziom. ;)
  3. K

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    W momencie, gdy pisałem poprzedniego posta – 1.20 na PS4.
  4. K

    Rycerz do wynajęcia – problem z jednym ze znaczników

    Izengrin: jesteś pewien, że wybiłeś wszystkich? Sprawdź piwnice. Po zabiciu też trzeba zejść prawie do głównej bramy, aby pojawili się rycerze z podziękowaniem (o ile to jeszcze nie miało miejsca).
  5. K

    Nagroda od księżnej

    A Belgaard dostawałeś od księżnej? Ja już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że księżna wspominała o kilku beczkach Sangreal… (wspominała coś, że w końcu będziesz mógł spróbować wina przeznaczonego dla książęcego rodu).
  6. K

    Nagroda od księżnej

    Jeżeli mnie pamięć nie myli to po "otrzymaniu" nagrody od księżnej udałem się do Corvo Blanco, porozmawiałem z Majordomusem i coś wspominał o dostawie, której się spodziewamy (ale mogłem się przesłyszeć). Sprawdzałem w piwnicy i nic.
  7. K

    Vivienne po zakończeniu misji

    Ja natknąłem się na nich po rozegraniu głównego wątku. Vivienne i Guillame znajdowali się w lokalizacji, którą wskazała eineingarp.
  8. K

    Gdzie znaleźć/kupić płytę ciemnego żeleza?

    Poprawiono w najnowszej aktualizacji (1.22) do gry: http://forums.cdprojektred.com/threads/100111-Aktualizacja-1-22-ju%C5%BC-dost%C4%99pna!?p=2553151&viewfull=1#post2553151 (patrz na link do pełnej listy zmian):
  9. K

    Rynsztunek szkoły wilka - zamknięta skrzynia

    Spróbuj jeszcze raz. Wraz z wydaniem najnowszego dodatku poprawili ten problem.
  10. K

    SKARBY!

    Dobra, udało mi się znaleźć przejście (dotyczy to obu "?"). Okazuje się, że już odwiedziłem jaskinię, o której mowa, jednak nie przejrzałem jej wszystkich zakamarków. ;) Wejście znajdziesz tutaj: Po wejściu do jaskini skieruj się na półkę skalną po prawej stronie w pierwszej dużej komnacie...
  11. K

    SKARBY!

    Jeden z nich (ten bardziej wysunięty na północ) udało mi się znaleźć. Zaraz podejdę zobaczyć tą lokację i dam znać, jak tam wejść. Jeżeli chodzi o ten drugi, to niestety również mam problem ze znalezieniem wejścia. :/
  12. K

    Arcymistrzowskie zestawy - słabe

    Tak, jak pisał kolega wcześniej – arcymistrzowski zestaw Wilka (waham się jeszcze pomiędzy gryfem, a wilkiem). Jeżeli chodzi o miecze, to wiedźmińskie wypadają bardzo, bardzo słabo. Osobiście korzystam z kombinacji Stalowy miecz z Toussaint (385-471 dmg, +250 przebicie pancerza, +7% premia przy...
  13. K

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Tak z ciekawości, jak to jest, że na PC mamy 1.22, a na PS4 wciąż 1.20? :D Czy wersjonowanie gry jest niezsynchronizowane pomiędzy platformami?
  14. K

    Rycerz do wynajęcia – problem z jednym ze znaczników

    Rycerz do wynajęcia – problem z jednym ze znaczników Cześć! Po ukończeniu wątku głównego w grze postanowiłem zabrać się za zadania poboczne. Jednym z nich jest zadanie "Rycerz do wynajęcia". Gdy przybyłem do jednego ze znaczników na mapie (Folwark Basane) to nic się nie dzieje (mimo, że...
  15. K

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Potwierdzam, wszystko działa wyśmienicie. :)
  16. K

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Po aktualizacji do 1.12 i próbie przeinstalowania DLC, na PS4 skrzynka nadal się nie podświetla. :( Próbowałem już rzucać Aard & Igni na skrzynię (jak niektórzy sugerowali), jednak bez rezultatów.
Top Bottom