Search results

+
  1. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    I jak prace idą? :D
  2. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    No to czekam z niecierpliwoscią, bo dwójka na wysokich płynnie to raczej pogram :D
  3. K

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Nowy mod do Wiedzmina 2 :D Ciekawie. A jak z wymaganiami? :D Z checią bym pogral :)
  4. K

    Czy jest możliwość edytowania zadań z dziennika?

    http://www10.zippyshare.com/v/YTc3EjRY/file.html tu link do sejwa chciałbym zeby wrocic do stanu, kiedy zadanie z drzacym sercem bylo do wykonania czyli zanim porozmawiałem z Filippą w zadaniu W pogoni za magią :)
  5. K

    Czy jest możliwość edytowania zadań z dziennika?

    Czy jest możliwość edytowania zadań z dziennika? jw, zrobiłem zadanie, które uniemożliwiło mi wykonanie innego zadania i chciałbym przywrócić stan gdy blokujące zadanie nie było jeszcze wykonane. dokładnie chodzi o zadanie Królewska Krew. Przez to ze te zadanie sie pojawiło nie mg wykonac...
  6. K

    Zmienianie zawartości sklepów

    Dokładnie Venom97. Ja jak w coś gram to zawsze wszystko muszę mieć :P
  7. K

    Zmienianie zawartości sklepów

    Zmienianie zawartości sklepów Hej, słyszałem, że można zmieniać zawartość sklepów w grze Wiedzmin 2 jakimis tam plikami xml. Jak to zrobić? Potrzebna mi książka o kejranie, bo zapomniałem kupić, a chciałbym mieć Kejrana w zakładce 'Potwory'. Pozdrawiam :) Edit: przepraszam, chyba zły dział...
  8. K

    W Szopnach Szaleństwa- Powracające Wspomnienia

    Dzięki kolejny raz, bo już raz pomogłeś. Gram drugi raz i tak jak powiedziałes: na poziomie mrocznym najlepsza zabawa :D
  9. K

    W Szopnach Szaleństwa- Powracające Wspomnienia

    W Szopnach Szaleństwa- Powracające Wspomnienia Podobno po przejściu misji W szponach szalenstwa można porozmawiac z Vernonem Rochem o Dzikim Gonie. Ja nie miałem takiej opcji, miałem kartę pacjenta 15, akta szpitala I-IV. Czy moze nie zebralem jeszcze czegos co pozwoli na taką rozmowę, czy...
  10. K

    Wiedźmin 2 - prośba o zapis

    Jan niedługo może dostaniesz ode mnie :D
  11. K

    Serce Melitele

    Może trochę za późno, ale jeśli chcesz dostać medalion to musisz powiedzieć tym rębaczom, że jest przeklęty. Tylko w taki sposób go otrzymasz nawet w wersji 3.4, zaskakujące, bo w poradniku pisało, ze dostaneimy ten medalion, a dostaliśmy jakąś książke :) Pozdrawiam.
  12. K

    Wiedźmin 2 - prośba o zapis

    Dzięki :D
  13. K

    Wiedźmin 2 - prośba o zapis

    Witam, ma ktoś może save, w którym wssystkie misje są zaliczone, zarówno poboczne jak i główne i jest szansa na wybór Roche lub Iorwetha. PRzez przypadek usunąłem save, w którym miałem możliwośc wyboru i została mi tylko sciezka Roche a chciałem tez zagrac Iorwethem, jednak nie chce mi się...
Top Bottom