Search results

+
  1. K

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    No dobra, a tak z ciekawości ile to wszystko będzie ważyć?
  2. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    To nie jakaś zbroja samuraja czy coś takiego? Nie wiem skąd to wzięli.
  3. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Wielkiej różnicy w porównaniu do gry z modami nie widać albo to tak na streamie wyglądało. Widzę że jakaś misja z Diablim dołem się pojawiła to na plus, ale z drugiej strony te netflixowe dodatki jak Jaskier i mosznozbroje Nilffgardu bardzo słabe.
  4. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Podzielicie się informacją kiedy dokładnie można się spodziewać tego streama prezentującego tą odświeżoną wersję?
  5. K

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    I teraz wszędzie będą trąbić że to postać z gry, tylko dlatego że w angielskiej wersji gry Magister nazywał się Profesor. Co tam że w książce Geralt go zabił.
  6. K

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Do jutra do 17:00 na EPICu można za darmo odebrać grę "The Vanishing of Ethan Carter" polecam, bardzo ciekawy tytuł.
  7. K

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Już to widzę, jak z Ogrodzieńca zrobili wzgórze Soden, to pewnie z Hirundum też zrobią jakiś zamek, a w tym zamku coś podobnego do bitwy o Kaer Mohren xD
  8. K

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Mnie tylko ciekawi, po co im Eredin w drugim sezonie? Nie za dużo tych wątków jak na jeden sezon?
  9. K

    Gothic

    Szczerze? To jak tylko nie zmienią jego charakterystycznego krzyku, to może być.
  10. K

    [TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

    Może kogoś zainteresuje bo naprawdę warto, nowy model łodzi wzorowany na tym z pierwszych trailerów gry. https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/5552?tab=files
  11. K

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A potem niektórzy mi się dziwią że cięgle hejtuję ten serial. Czy tak ciężko po prostu skupić się na książkach, a nie na wymyślaniu nie wiadomo czego?
  12. K

    Brak opcji "mods" w menu gry

    Polecam ci tego moda: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2632 Po jego instalacji na pewno opcja mods się pojawi, a jego zawartość też niczego sobie. Tylko niestety z niektórymi modami słabo współpracuje.
  13. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Dzień dobry, Czy jest już może jakaś szacunkowa data premiery tej nowej wersji Wiedźmina 3? Bo strasznie cicho się zrobiło w temacie tej aktualizacji, a nie powiem czekam na nią bardziej, niż czekałem na Cyberpunka :) Pozdrawiam ;)
  14. K

    Ciągłe spadki fps Wiedźmin 2

    Dzięki wielkie za linka do tego forum. I muszę powiedzieć że rzeczywiście pomogło, po wyłączeniu synchronizacji pionowej gra jest niesamowicie płynna. Jeszcze raz wielkie dzięki. Chciałbym jeszcze spytać czy nie będzie żadnych problemów z PBW z tym fixem?
  15. K

    Ciągłe spadki fps Wiedźmin 2

    Witam, Jakoż iż zbliża się premiera PBW, postanowiłem już pobrać Wiedźmina 2 wersje z GOG-a. I tu zaczęły się schody, komponenty w moim komputerze to: - i5-4460 - RX 5500 XT 4gb - 8 GB pamięci Ram - Windows 10 64bit Kartę graficzną wymieniałem w marcu z GTX 770 (2 gb), na którym dwójka chodziła...
  16. K

    Nie mogę zainstalować DLC

    Dokładnie dwa tygodnie temu też chciałem zainstalować Wiedźmina z płyty i sytuacja była taka sama jak u ciebie. Jak zobaczyłem że znowu chce pobierać 10 GB, to się wkurzyłem i odinstalowałem wszystko i spróbowałem jeszcze raz. Ale sytuacja się powtórzyła. Pomogło niestety jedynie pobranie całości.
  17. K

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Witam chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy odnośnie trybu nowa gra plus. Skończyłem podstawkę na 60 poziomie na poziomie trudności droga ku zagładzie, dodatkowo miałem moda Always Full Exp. I teraz pierwszy raz zacząłem grę w trybie nowa gra plus, nie wiedziałem który wybrać poziom trudności...
  18. K

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Może i ja się podzielę swoimi wrażeniami po obejrzeniu całości. I powiem wam miałem mały mętlik w głowie, co tak naprawdę próbowano tu osiągnąć. Ale po kolei. Na plus: 1. Henry jako Geralt, widać po nim że niesamowicie czuł swoją rolę i starał się jak najbardziej oddać książkowego Geralta. 2...
  19. K

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Mnie ciekawi czy to zdjęcie Ciri, nie przedstawia nam jej w czasie pobytu w Brokilonie. Bo jeśli tak to jej wygląd według mnie, jest trochę sprzeczny z małą dziewczynką z Miecza przeznaczenia.
Top Bottom