Search results

+
  1. M

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Biorąc pod uwagę to, że ekrany ładowania trwają u mnie obecnie około kilka-kilkunaście sekund, to myślę że w wersji pierwotnej ładowanie trwałoby na moim komputerze do 2-3min.
  2. M

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Spokojnie, mam bardzo mocny sprzęt, więc ładować się będzie szybko.
  3. M

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Z doświadczenia wiem, że podczas łatania gry są ne tylko poprawiane pod względem płynności działania. Ale także zdarza się że są zmiany fabularne(co jest stosunkowo rzadkie), jak również zmiany pod względem mechaniki gry głównie poprzez zbytnie upraszczanie(co staje się niestety nagminne). I...
  4. M

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Wybacz, ale skoro mam już wersję z łatką, to kupowanie tej samej gry bez niej, nie wydaje mi się zbyt mądre. Masz ktoś może jakiś lepszy pomysł?
  5. M

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Ranking Bardzo mi przyjemnie poinformować forumowiczów, że na podstawie ocen użytkowników serwisu "mobygames" Wiedźmin3 uzyskał najwyższą ocenę, w kategorii gier dla dorosłych. Co prawda w rankingu gier rpg nie zdobył pierwszego miejsca, ale jest w ścisłej czołówce. Sam grałem w gry z tej...
  6. M

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Wiedźmin - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp. Witam wszystkich. Jestem posiadaczem Wiedźmina części 1, w edycji rozszerzonej. Chciałbym sprawdzić grając, czym różni się od edycji pierwotnie wydanej. Czy jest możliwość, jako legalny użytkownik ściągnięcia Wiedźmina w wersji 1.0?
Top Bottom