Search results

+
  1. CyberMut

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Był ktoś może na koncercie twenty one pilots w piątek?? Mi niestety nie wypaliło :( Nowa płyta straszny hype na nich mi przywróciła. Ciekawy jestem jak było na koncercie :)
  2. CyberMut

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jest jeszcze kobieta odłączająca się od sieci, w mieszkaniu z ekranami, po zabójstwie(?) chwilę wcześniej :)
  3. CyberMut

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie wiem jakich cudów ludzie się spodziewali, jak dla mnie jest mega! Już w ogóle dla miłośnika CP. Chyba, że chodzi o trailer jako dzieło filmowe, bo na tym to się nie znam. A jeśli chodzi o to co on przedstawia to bym się w ogóle nie martwił, zwłaszcza o klimat świata, jako że wujek Pondsmith...
  4. CyberMut

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Według mnie nie powinno być zasłonięcia nagości, czy brutalności. Nie mówię, że to super że one są, ale taki jest świat cyberpunka! Brutalny, pełen przemocy, seksu, przebiegłości i narkotyków. Na czarnym rynku kupisz nawet ludzi - jednym zdaniem, same zło na wolności. Taki świat nie jest dla...
  5. CyberMut

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Dla mnie ważne będzie to, aby faktycznie było dużo powiązań z książkową wersją cyberpunka. Możliwość wizualizacji tak kochanej przeze mnie gry fabularnej i zabawa cyberpunkowym światem to wręcz spełnienie marzeń! Ujęcie utraty człowieczeństwa w skutek cyborgizacji, żeby każda decyzja miała jakiś...
  6. CyberMut

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No i dobrze, że nie komentują. Mogą się bardziej skupić na tworzeniu CP :) Nie mogę się doczekać!
Top Bottom