Search results

+
  1. W

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Witam, szukam dwóch pioseneczek, jednej ze scen kiedy odczarowaliśmy dziewczynę z drzewa, smutna taka. Natomiast druga to muzyka z pozytywki, słyszałem ją kilka razy, chyba pierwszy raz przy przeszukiwaniu domu Dettlafa w porcie, drugi przy przeszukiwaniu pokoju guwernantki Anny i jej siostry.
  2. W

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Tak, Wilga u mnie nie regeneruje zdrowia po zatruciu pomimo, że jest zażyta. Tak samo wywar, został użyty ale nie regeneruje zdrowia.
  3. W

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Też macie tak że nie działają kompletnie wam: wywar z enchidy i mikstura na to, że zamiast obrażen od zatrucia dostajemy +hp?
  4. W

    Mody nie działające po aktualizacji 1.20

    Mi nie działa Custom Localization Fix w ogóle i też takie jak Finish them all, lub Immersive Cam ---------- Zaktualizowano 19:26 ---------- Mi nie działa Custom Localization Fix w ogóle i też takie jak Finish them all, lub Immersive Cam
  5. W

    Wiedźmin 3: potwory

    W którym miejscu? ---------- Zaktualizowano 12:41 ---------- w
  6. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Zainstalowałem moda na animacje, są super, nie zakłócają rytmu. Szkoda, że Basic Needs nie działa, o były by i animacje i potrzeba zaspokajania głodu i pragnienia (oraz zmęczenia skoro już dodali łóżko).
  7. W

    Szukam moda / Proponuję moda

    działa dzięki, ten na jedzenie i picie też znalazłem ale działa źle, tzn. odnowić zmęczenie poprzez medytację można ale głodu i pragnienia poprzez jedzenie i picie już nie, chyba wynika to z tego, że mod jest dla 1.11,
  8. W

    Szukam moda / Proponuję moda

    Szukam moda, na animacje picia i jedzenia, i takiego który imitowałby potrzebę jedzenia i picia w grze.
  9. W

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Aha, rozumiem, a to gdzie mogę te od Serc z kamienia? bo dodatek mam ale nic po za tym. szkoda że tych kart nie dają :D
  10. W

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Mam pytanie, czy jeśli zamówiłem na GOGu pakieto dodatków (przed premiera Serca z kamienia) to czy ten komiks i rendery tez dostaję? I czy to http://www.redeemgwent.com/ to potwierdzone info? Mogę dostać za darmo te karty w wersji fizycznej? Jak to zrobić? ---------- Zaktualizowano 13:50...
Top Bottom