Search results

+
  1. C

    New patch 2.1 destroy performance

    my system : i9 13900hx, 32GB ddr5, rtx4080 laptop b4 the update i was playing on maxed out settings psycho with rt overdrive dlss balanced and frame generation with 100-120 fps , after the update plus new nvidia drivers with support for this patch my fps went dawn to 60-90 and this is at the...
  2. C

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    w moim przypadku wystarczyło buchnąć płotkę ardem, koń co prawda się nie ruszył z miejsca ale rozpoczeło to dialog w sprawie śladów.
  3. C

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Ukończyłem grę na 70 poziomie, nowa gra plus, serca z kamienia na najwyższym poziomie trudności - przyszedł czas na krew i wino oraz nowy patch 1.20, zainstalowałem, uruchomiłem i pograłem kilka godzin. Okazało się że poznikały moje recepty, połowa olei najwyższego poziomu, brakowało w ekwipunku...
  4. C

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam serdecznie, u mnie sprawa wygląda dokładnie tak samo jak u kolegi
  5. C

    Negitive EXP @ L70

    unfortunetly it is still an issue with the new patch and expansion, i'm having this issue since 1.20 and blood and wine installed. we are waiting for another patch, awsome aye ?
  6. C

    Issues after 1.21

    but i'm already playing blood and wine , and the problem started since update 1.20 on ps4
  7. C

    Issues after 1.21

    Im also having problem with XP going down and i'm locked at lvl 70, it's getting worse becouse i'm in the 5th quest of the expansion and the level cap is rising and my character does not gain any new level
  8. C

    Problem z doświadczeniem

    Ano nie wróciło, przynajmniej w moim przypadku. Narazie gram nowe rozszerzenie a doświadczenie jakie zdobywam dodaje się do ujemnej puli. Coś czuję że utkwiłem na lvlu 70 na kolejne 17 tysięcy exp.
  9. C

    Ujemne doświadczenie ??

    Ujemne doświadczenie ?? Witam serdecznie, problem występuje na ps4 , oba dodatki zainstalowane , patch 1.20 również Tutaj zamieszczam screen z gry i pytanie jak to naprawić ?
  10. C

    Przewodnik po gwincie

    Nie wiem czy mam wszystkie, nie wiem jak to sprawdzić nawet. ---------- Zaktualizowano 23:15 ---------- co do uwolnionych npcków , nie wszyscy działają u mnie jak powinni , po uwolnieniu stają się nie aktywni i nie można z nimi porozmawiać , niektórzy gdzieś się udają i wspominają żeby ich...
  11. C

    Przewodnik po gwincie

    Ukończyłem wiedźmina dwukrotnie na normal i new game plus, mam level 70 i wszystkie questy zaliczone, po za kolekcją kart, wydawało mi się że ten magiczny przewodnik mi tutaj pomoże ale nie zupełnie jest on wcale pomocny. Starałem się grac ze wszystkimi postaciami w gwenta, kupowałem wszystkie...
  12. C

    Przewodnik po gwincie

    Przewodnik po gwincie A ja jestem zawiedziony, myślałem że przewodnik pokieruje mnie gdzie dokładnie powinienem szukać kart do kolekcji, z kim zagrać i u którego kupca szukać pozostałych kart. A jednak tak się nie stało, informacje o tym że gdzieś w Velen pozostało mi do odnalezienia 5 kart nie...
  13. C

    Patch 1.20 Changelog

    finaly some news, i can go sleep knowing that when i will woke up patch is going to be there for me to get it. Been waiting for the whole night for this news.
  14. C

    Patch 1.20 Changelog

    Any tip on when will be update 1.20 available for ps4 users please
  15. C

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Witam serdecznie , jak rozumiem patch już dzisiaj , czekam niecierpliwie na wersję dla ps4 , już 40 minut po 12 :D
Top Bottom