Search results

+
  1. P

    Nieinteraktywne mechaniki Scoia'tael - ciąg dalszy

    Nieinteraktywne mechaniki Scoia'tael - ciąg dalszy Mechaniki pozwalające graczowi zupełnie ignorować przeciwnika sprawiają, że rozgrywka przestaje być dla przeciwnika interesująca, a zaczyna być frustrująca. Jednym z przykładów takiej mechaniki była poprzednia odsłona Vrihedd Dragoon, dzięki...
  2. P

    Czy potrzebne są zmiany w mechanice pułapek?

    Czy potrzebne są zmiany w mechanice pułapek? Obecna mechanika pułapek (praktycznie wszystkich poza Fireball Trap oraz Dol Blathanna Trapper) sprawa, że są one znacznie silniejsze od nawet złotych kart. Zakryta karta nie ma praktycznie żadnej kontry. Kajdany kontrują umiejętności złotych kart...
  3. P

    Aktualizacja 0.8.33 - problemy

    Aktualizacja 0.8.33 - problemy Po aktualizacji nie jestem w stanie rozegrać meczu. Gra znajduje przeciwnika po czym informuje o zerwaniu połączenia - u mnie albo u przeciwnika. Po informacji o zakończeniu z tego powodu meczu trafiam na niekończący się ekran ładowania. Ewentualnie gra znajduje...
  4. P

    Entomologia - czyli bugi w grze

    Entomologia - czyli bugi w grze Bugi zawsze się zdarzają więc trzeba je kolekcjonować. W czasie jednego meczu moja Redańska Elita (2 lub 3 karty na stole) dostała promocję po tym jak przeciwnik zagrał swoją Redańską Elitę. Zwiadowca czasami nie znajduje kart, choć są w decku.
  5. P

    Karty pod lupą - czyli analiza przydatności jednostek

    Karty pod lupą - czyli analiza przydatności jednostek W tym miejscu chciałbym zaproponować dyskusję na temat przydatność poszczególnych jednostek, strategii ich wykorzystywania w rozgrywce, a także rzeczową krytykę znanych już kart które Waszym zdaniem wymagają zmian. Oczywiście najłatwiej...
  6. P

    Nowy termin zamkniętej bety - 25 października

    Nowy termin zamkniętej bety - 25 października No i stało się. Gwint dwa miesiące później niż planowano. Szkoda, ale wolę jednak dopracowaną grę, a biorąc pod uwagę poślizgi Wiedźmina można być pewnym, że gra będzie dzięki temu dodatkowemu czasowi na doszlifowanie jeszcze lepsza niż się...
  7. P

    Nowy stół do Gwinta - plusy, minusy, sugestie usprawnień

    Nowy stół do Gwinta - plusy, minusy, sugestie usprawnień Nowy stół zasadniczo różni się wyglądem od starego, co oczywiście ma swoje plusy i minusy. Dla mnie osobiście na stole dzieje się zbyt wiele rzeczy co powoduje, że gracz chcąc być na bieżąco musi cały czas śledzić różne elementy rozgrywki...
Top Bottom