Search results

+
  1. andzi

    God of War

    Ehhh na początku myślałem, że premiera jest już we wrześniu :ROFLMAO: A później człowiek sobie uświadomił, że w Ameryce zapisują najpierw miesiąc :giveup:
  2. andzi

    20 lat CD PROJEKT RED!

    Piękny jubileusz :love:
  3. andzi

    Rozpoczyna się nowa saga

    Szkoła Rysia :love:
  4. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Nie napisałem tego, nawet nie zasugerowałem. Po prostu to kobyła i może ona dziwnie wyglądać na biurku.
  5. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Mam, pojemna i bardzo i cicha obudowa, ale jest sporych rozmiarów. Trzymanie jej na biurku może dziwnie wyglądać :)
  6. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    1500 zł to trochę mało na laptopa. Rozważyłbym jednak zwiększenie budżetu. Tego HP 255 odpuściłbym sobie, podobnie Lenovo z prockiem Athlon. Ten Lenovo z i3 za 1599 zł do rozważenia. Jest jeszcze taki Asus z i5, 14 calowy. Choć chyba te modele mają śmieszne chłodzenie...
  7. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Wydaję mi się, że zakrzywienie podnosi delikatnie komfort pracy/grania. Posiadam monitor AW3418DW i nie narzekam, choć prawdę mówiać, jeśli już gram to głównie na konsoli. Co do matrycy to nie podpowiem, każda ma swoje zalety i wady. Znajomy ostatnio kupił GIGABYTE G32QC z matrycą VA i obraz...
  8. andzi

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie bardzo rozumiem o jakiej charyzmie mówimy. Ja tego nie kupuję. Spożywanie posiłków również bywa nieistotnym detalem, a jednak często o tym czytamy lub widzimy na ekranie. Do czego zmierzam? Relacje heteroseksualne są częścią życia. Dla wiarygodności danego świata zawsze takie wątki będą się...
  9. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Miałem T420 z prockiem i5 2540M, 8GB RAM i SSD Crucial BX300. Postawiłem na nim Win 10 i początkowo "brakowało" sterownika do karty graficznej, ale wszystko działało. Z czasem ten problem ze sterownikiem zniknął. Laptop godny polecenia, sprzedałem go za 550 zł, ponieważ dwóch domowników zakupiło...
  10. andzi

    A może remake Wiedźmina 1?

    Eeee, skąd wiesz, że osoby, które zagrałby w potencjalny remaster W1, jednocześnie zagrałby w W1 z 2007, gdyby ten remaster nie powstał? Wiem, że to brzmi zagmatwanie. To trochę jak ze stratami wytwórni filmowych, których filmy są piracone. Każde pobranie filmu liczą jako stratę, a przecież...
  11. andzi

    A może remake Wiedźmina 1?

    Kompletnie nie rozumiem takiego rozumowania. Choćby remake był największym crapem, to gra nic nie straci, ponieważ pierwsza część z 2007 roku wciąż będzie istnieć i zawsze będziesz mógł do niej wrócić.
  12. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Nie zrozum mnie źle, ale zakup tak drogiego komputera do jakiegoś monitora brzmi absurdalnie. Uważam, że powinieneś zainwestować również w nowy monitor. Niekoniecznie mam ty na myśli 4k, 30 cali i 240 Hz. Po prostu solidny monitor, który poprawi komfort gry, a przy okazji wykorzysta potencjał...
  13. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Sam miałem tutaj zaproponować i5 12 generacji, ale z drugiej strony skoro kolega tylko gra to ta i7 10 generacji jest ok. Natomiast nowe procki obsługują DDR5, i DDR4. 3 od dawna "wypadły" z obiegu. 32 GB ram jak najbardziej starczy. Słuszna uwaga. @Izengrin generalnie mam wrażenie, że nie...
  14. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    No trochę poknociłeś. Przede wszystkim płyta główna obsługuje procesory AMD, a Ty chcesz Intela. Osobiście do zestawu dorzuciłbym dysk M.2 Nvme na system. Pewnie też wymieniłbym obudowę na coś lepszego, ta SilentiumPC to nie jest tragiczna, ale z drugiej strony składasz kompa za 18k, a wybierasz...
  15. andzi

    Co nieco o sprzęcie

    Rozważyłbym Aorus FI27Q z 10-bitową matrycą IPS https://www.x-kom.pl/p/520772-monitor-led-27-gigabyte-aorus-fi27q-czarny.html Przez weekend był w niezłe cenie - 1599 zł Aczkolwiek jedna z opinii sugeruję, że nie warto dopłacać do Aorus, bo Gigabyte G27QC wypada identycznie ;)
  16. andzi

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Podobno dopiero teraz mają usiąść nad scenariuszem trzeciego sezonu, więc marzec wydaje się nieosiągalny. Choć z drugiej strony mnie już nic nie zaskoczy :rolleyes: Chciałem tu wstawić screena z FP Bagińskiego, ale nie potrafię teraz odnaleźć informacji o scenariusz trzeciego sezonu.
  17. andzi

    Zimowy Konkurs Świąteczny 2021

    Jak święta to nie może zabraknąć choinki. Z wiedźmińskimi ozdobami jest jeszcze piękniejsza :love:
  18. andzi

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W takim razie to bardzo słaby cliffhanger, zupełnie jak serial ;) Ujawnienie tożsamości cesarza Nilfgardu jest typowym cliffhangerem :)
  19. andzi

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Na jego fanpagu trafiłem na dwie perełki :giveup:
Top Bottom