Search results

+
  1. G

    Straciłem 200 scrapów

    Straciłem 200 scrapów Witam miałem przeszło 800 scrapów i gdy próbowałem stworzyć Regis wyskoczyło coś w stylu "błąd podczas tworzenia karty proszę spróbować ponownie". Zrestartowałem grę i teraz mam 625 scrapów
  2. G

    Pytania do twórców GWINTA

    nagrody za saovine Nie miałem czasu aby zagrać ostatnią walkę i zdobyć ramkę haloweenową. Czy będzie okazja w przyszłości aby ją zdobyć jeszcze raz?
  3. G

    Gwint się nie włącza

    Naprawa plików nie działa
  4. G

    Gwint się nie włącza

    wątpię żeby router miał cokolwiek z tym wspólnego. Sprawdzę naprawę. Bez urazy udzielasz się w prawie każdym temacie w pomocy technicznej i w większości nie pomagasz.
  5. G

    Gwint się nie włącza

    Resetowałem goga wiele razy i to w procesach
  6. G

    Gwint się nie włącza

    Gwint się nie włącza Witam, gdy próbuję odpalić gwinta przycisk graj w gogu robi się siwy, czyli jakbym włączył grę i po chwili robi się zielony z powrotem. W procesach też nie jest włączony. EDIT: reset komputera pomaga, lecz tylko za pierwszym razem. Jak wyłączę gwinta to drugi raz już go...
  7. G

    Nekker

    Kolego co rozumiesz z każdej zemsty ? I pisz poprawnie "bufga"
  8. G

    Bug uniemożliwiający zagranie karty.

    To tylko błąd w opisie. Powinno być napisane że jak jednostka przeżyje to dostaje plus 2
  9. G

    Stuck

    Worst screenshot in history of mankind
  10. G

    Gratulowanie przeciwnikowi

    Gratulowanie przeciwnikowi Czasami nie mogę pogratulować przeciwnikowi. Dlaczego jest tak ? Wiem że prawdopodobnie jak ktoś się poddaje na początku gry to nie można ale przy mojej partii to już był koniec gry i on się poddał bo widocznie nie mógł tego wygrać.
  11. G

    Pytania do twórców GWINTA

    Głos ciri Czy jest jakiś dobry powód dlaczego głos ciri gdy masz ją wybrane jak portret jest inny niż w Wiedzminie 3 ?
  12. G

    Pytania do twórców GWINTA

    Głos ciri Czy jest jakiś dobry powód dlaczego głos ciri gdy masz ją wybrane jak portret jest inny niż w Wiedzminie 3 ?
  13. G

    Błąd w opisie karty

    Błąd w opisie karty Karta "Krasnolud Harcownik" Gdy zrani przeciwnika i a NIE zginie to wzmacnia się o 2 lecz w opisie jest gdy zostanie ZNISCZONA. Czyli przeciwieństwo tego co powinno być napisane.
  14. G

    Card order

    thanks for telling me that but I think I have badly explained my question. A order in deck building.
  15. G

    Card order

    Card order Is there reason to have a specific order of cards in my deck? Does it change anything ?
  16. G

    Misja Złe Wieści [BUG]

    Misja Złe Wieści [BUG] Witam mam problem z misją złe wieści piszę abym przeczytał list i potem dał go kowalowi lecz gdy czytam list wciąż pisze że mam go przeczytać i misja jest zbugowana nie mogę jej zakończyć
Top Bottom