Search results

+
  1. G

    Straciłem 200 scrapów

    Straciłem 200 scrapów Witam miałem przeszło 800 scrapów i gdy próbowałem stworzyć Regis wyskoczyło coś w stylu "błąd podczas tworzenia karty proszę spróbować ponownie". Zrestartowałem grę i teraz mam 625 scrapów
  2. G

    Gwint się nie włącza

    Gwint się nie włącza Witam, gdy próbuję odpalić gwinta przycisk graj w gogu robi się siwy, czyli jakbym włączył grę i po chwili robi się zielony z powrotem. W procesach też nie jest włączony. EDIT: reset komputera pomaga, lecz tylko za pierwszym razem. Jak wyłączę gwinta to drugi raz już go...
  3. G

    Gratulowanie przeciwnikowi

    Gratulowanie przeciwnikowi Czasami nie mogę pogratulować przeciwnikowi. Dlaczego jest tak ? Wiem że prawdopodobnie jak ktoś się poddaje na początku gry to nie można ale przy mojej partii to już był koniec gry i on się poddał bo widocznie nie mógł tego wygrać.
  4. G

    Błąd w opisie karty

    Błąd w opisie karty Karta "Krasnolud Harcownik" Gdy zrani przeciwnika i a NIE zginie to wzmacnia się o 2 lecz w opisie jest gdy zostanie ZNISCZONA. Czyli przeciwieństwo tego co powinno być napisane.
  5. G

    Card order

    Card order Is there reason to have a specific order of cards in my deck? Does it change anything ?
  6. G

    Misja Złe Wieści [BUG]

    Misja Złe Wieści [BUG] Witam mam problem z misją złe wieści piszę abym przeczytał list i potem dał go kowalowi lecz gdy czytam list wciąż pisze że mam go przeczytać i misja jest zbugowana nie mogę jej zakończyć
Top Bottom