Search results

+
  1. L

    These cards need some balance, srsly.

    These cards need some balance, srsly. http://www.gwentdb.com/cards/501-geralt-igni 1.insta play, no time to react 2.attacks twice 3.only enemy cards 4.you can even choice a row i think that if it would be insta play,attacks enemy cards and you can choice a row without double attack it should...
  2. L

    These cards need some balance, srsly.

    These cards need some balance, srsly. I think legendary cards should be powerful, but guys, these ones are so powerful that its just unfair. IDK how to change it but it needs to be done. I know they are a few people that will say "they are perfect counter for some tactics", "oh boy dont cry if...
  3. L

    Najlepsze (i najgorsze) beczki

    Z tego co zauważyłem, nie ma co się podniecać, że 3 legendy czy 3 epicki, system jest taki, że ostatnie 3 karty są tej samej klasy.Ma to sens,bo jakbym miał do wyboru legende i 3 casuale to wybór jest prosty :P Poprawcie mnie jeśli się mylę
  4. L

    Reset postępu konieczny

    Karty też się zmieniają poza betą(nerfią, bufują itd.) w innych grach i nikt z tego powodu resetu nie robi :P I serio, nie przesadzajcie naprawdę, że to jest nie do nadrobienia i że wgle w czym kolwiek przeszkodzi bo deckiem podstawowym da się pokonać zbudowany z legend, tak samo jak w HS nie...
  5. L

    Reset postępu konieczny

    I nie mam zamiaru nic podważać, bo w takim wypadku reset będzie i CDP o tym nie raz mówiło, że jeśli zajdą jakieś znaczne zmiany to reset będzie konieczny ale go nie planują. Mimo to zadeklarowali się, że w razie resetu wszystkim to wynagrodzą :) Niektórym brakuje znacznie więcej, cierpliwości...
  6. L

    Reset postępu konieczny

    Serio myślisz, że ludzie z bety będą mieli przewagę nie do nadrobienia ? XD Pomijam to,że deckiem startowym potrafię pokonać 70% tych "zbudowanych" decków
  7. L

    Problem z kartami typu Straż królewska, Jeżdziec Dzikiego Gonu, Komandos Niebieskich Pasów itp.

    poczekajcie, aż wejdą karty premium w dużej ilości :D Nie ma co się przejmować, fajnie jest mieć parę różnych obrazków dla jednej karty, jedyne co mogliby zmienić to segregację tego podczas tworzenia talii żeby było jako jedna karta a nie jako 3
  8. L

    Havekarskie Wsparcie - Problem?

    wydaję mi się, że wynika to z tego, że jeśli kartą specjalną "celujesz" w inną kartę, to najpierw dodaje, a potem używasz karty. Pożoga działa od razu więc najpierw się używa a potem dodaje.
  9. L

    Cheaterzy wstąpili w szeregi betatesterów

    problemy BETY ewidentnie, u mnie taki błąd wystąpił bo jakiejś dziwnej sytuacji, że jego szpieg zadziałał tak jakbyśmy oboje go na raz użyli. Gra zwariowała, więc nas wywaliło :P
  10. L

    Karty pogodowe i kontry przeciwko nim

    bomba dwimerytowa i czyste niebo to niewystarczające kontry ? :P
  11. L

    Przeraza. Czyli 100% kart uszkadzających jednostki + 1 jednostka

    Jak dla mnie trochę głupi build, wystarczy parę złotych kart. Poza tym wszystkiego nie ma opcji żeby zniszczył. Ale przeciwko kilku kombinacją na pewno dałby sobie radę, często ludzie budują decki na 4-5 kart i to by było dla nich zabójcze :P
  12. L

    Wzmocnione trebusze - analiza jednostki

    Wystarczy dać okrzyk bojowy do talii i trebusze wtedy bardziej Ci szkodzą niż przeciwnikowi :P
  13. L

    Wiedźmińska Gra Karciana -- FAQ

    Z odpowiedzi ludzi z CDP na forum i deklaracji w oknie powitalnym gwinta wynika, że twórcy póki co nie planują resetu gry.
  14. L

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Różnica jest właśnie tak jak kolega wyżej powiedział, przy jednostkach których przeciwnik spawnuje bardzo dużo, a mają więcej niż 3(zazwyczaj nie mają, więc jeśli są zbuffowane gromem czy rogiem)
  15. L

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    nie różnią się, widocznie miałeś większego farta przy kupionych :P Otworzyłem ze 30 kupionych i pewnie gdzieś tyle samo za golda i jest to samo :P z golda już 3 legendy mam także widocznie masz pecha :D
  16. L

    Reset postępu konieczny

    CD projekt już w okienku powitalnym gwinta informuje Cię, że nie planują resetu, a nawet jeśli go zrobią to wynagrodzą sowicie wszystko co straciliśmy. Taki reset prawdopodobnie jeśli miałby miejsce to będzie dotyczył tylko lvlu, a nie kart :) Do wszystkich których boli to, że gracze którzy...
  17. L

    bierna umiejętność scoia'tael

    umiejętność scoiatelle jest świetna tylko trzeba jej dobrze użyć. Daje Ci przewagę 1-2 kart w ostatniej rundzie, a do tego ty zawsze reagujesz na ruch przeciwnika a nie na odwrót co z miejsca daje przewagę :P
  18. L

    Kolejny błąd kart pogodowych

    z każdą tak jest, dlatego mówię, że to bug :P Może nie zauważyłeś jeszcze. Co do lodowego giganta to też jest śmieszny, bo np. starożytny mglak który bufuje się każdą turą mgły, jeśli przejdzie do następnej rundy to zostaje taki jaki był, a lodowy gigant przechodząc na następną turę zbuffowany...
  19. L

    Kolejny błąd kart pogodowych

    no więc mam na myśli zbuffowane na zielono, a nie to, że karta miała 5 , spadła do 1 i znów ma 5. Chodzi o to że karta ma 5, po buffie ma 20, spadła do 1 i znów ma 5. W w3 z tego co pamiętam nie tylko było właśnie tak, ale także po zagraniu np. mrozu karta spadała do 1 + buff(w tym wypadku 16)
  20. L

    Zamknięta Beta- Nasze najlepsze wyniki!

    pokażesz decka? bo aż ciekawy jestem :P
Top Bottom